Користь червоної конюшини при клімаксі

Період менопаузи у жінок супроводжується гормональною перебудовою організму, яка викликає певний дискомфорт.

Червона конюшина містить фітоестрогени і сприяє нормалізації рівня гормонів у жінок. Це допомагає організму адаптуватися до вікових змін і мінімізувати неприємну симптоматику. Лікувальні властивості при клімаксі і припливах червона конюшина виявляє за рахунок ізофлавонів, які за структурою схожі з жіночим статевим гормоном – естрадіол. Рослина не здатна повністю замінити біологічну речовину, але може поліпшити гормональний фон, самопочуття й усунути ряд симптомів.

Регулярний прийом препаратів на основі конюшини допомагає зміцнити серцевий м’яз, кісткові тканини, знизити рівень холестерину у крові. Вченими доведено, що рослина здатна знизити ризик появи ракових пухлин.

Прийом медикаментів, відварів і настойок із конюшини приводить у норму ліпідний обмін, стан шкіри і слизових оболонок статевих органів, знижує тиск, стабілізує сон і психоемоційний стан.

Молоду рослину використовують для приготування перших страв, салатів, гарнірів, фрешів. Із засушеної конюшини готують чаї, настоянки спиртові та водні. Додатково її можна застосовувати в якості приправи.

Рецепт чаю з червоної конюшини
Чай з червоної конюшини

На склянку окропу беруть 3 ст. л. сухих квітів конюшини і настоюють протягом 1 години. Після проціджують і розділяють на 3 прийоми. Випивають за 20 хвилин до їди.  

«Уют» №20-13.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *