Кожна сім’я може отримати 12 тис. на новий котел

Гроші

Кабінет міністрів України виділив 400 млн гривень на урядову програму з енергоефективності.

У Кабміні кажуть, що сім’я може отримати від держави до 14 тис. гривень (усе залежить від суми, яку ви візьмете в банку):

– 20 % суми кредиту (але не більше 12 тис. гривень) – на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб;

– 35 % суми кредиту (але не більше 14 тис. гривень) – на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб;

– 40 % суми кредиту (але не більше 14 тис. гривень у розрахунку на одну квартиру) – для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб (для загальнобудинкових заходів).

Для участі в програмі потрібно: звернутися до уповноваженого банку та надати необхідний пакет документів для отримання кредиту на придбання енергоефективного обладнання і матеріалів (перелік документів визначається банком); отримати кредитні кошти; надати банку рахунки фактури, акти виконаних робіт і т. д.; позичальник повинен підтвердити цільове використання кредитних коштів.

Якщо ви отримуєте субсидію, то повинні надати копії документів (повідомлень або довідок і т. д.), що підтверджують її призначення.

Протягом 5 днів Держагентство з енергоефективності перераховує відповідні кошти на банківські рахунки для їх подальшого перерахування позичальникам.

Весь процес оформлення «теплого кредиту» – від подачі заяви до отримання коштів – займає приблизно 2 місяці.

Джерела: Урядовий портал, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber