Кращі продукти для захисту від грипу

У сезон грипу багато хто звик пити зміцюючі для імунітету препарати, хоча з натуральних продуктів можна отримати не менше користі.

Продукти для захисту від грипу

Одним із головних природних стимуляторів імунітету є мед. Цей смачний продукт позитивно впливає на роботу всіх систем організму, покращує кровообіг, підвищує захист від вірусів та стимулює імунітет.

Обов’язково використовуйте більше спецій, радять спеціалісти. Вони покращують терморегуляцію організму, зміцнюють імунітет і є дієвою профілактикою багатьох хвороб. Прекрасно позначаються на захисних силах організму куркума, мускатний горіх, суміш перців.

Дуже корисно додавати до їжі хрін – це справжній суперпродукт, який має загальнозміцнюючу та протизапальну дію.

Цитрусові – обов’язкові в раціоні зимового часу. Завдяки високому вмісту вітаміну С, вони чудово зміцнюють імунітет. Вітаміну С також достатньо в більшості ягід, фруктів та квашеній капусті.

Часник – він у раціоні потрібен для того, щоб протистояти інфекціям. Його корисні властивості відомі століттями та широко використовуються в народній медицині до цього дня.

Дуже корисно додати до свого раціону імбир. Чай із цим інгредієнтом допоможе уникнути хвороби, якщо вживати його відразу після повернення додому регулярно, він також прискорить одужання, якщо ви все-таки заразилися грипом.

 «Погляд часу» №3-13.01.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *