Кращі техніки фарбування для надання візуального об’єму волоссю

Візуальний об’єм волосся можна надати не тільки за допомогою стрижки й укладання, але і за допомогою колірного дизайну.

Кращі техніки фарбування волосся

Існують різні техніки фарбування, які дозволяють створити додатковий рельєф і гру світла і тіні.

Серф блонд. Уявіть собі, що ви катаєтеся на серфі хвилями в якій-небудь сонячній країні. Ваше волосся розвивається на вітрі, а сонячне проміння, потрапляючи на пасма, освітлює його, надаючи золотисто-медовий відтінок. Такий же ефект можна надати волоссю, висвітлюючи окремі пасма на пару тонів. Найголовніше для тонування вибирати не контрастні відтінки. Таке фарбування виглядає максимально природно, створюючи ефект волосся, що вигоріло на сонці, і підходить навіть тим, кому не пасують світлі відтінки.

Балаяж у перекладі з французької означає «вимітати». Барвник на волосся наноситься легкими рухами. Фарба розподіляється по волоссю, створюючи відблиски з ефектом волосся, що вигоріло. Перевага такої техніки полягає в тому, що повторювати її потрібно не часто.

Шатуш. Це техніка, за якої пасма начісують, а потім освітлюють. Завдяки тому, що коріння залишається натуральним, таке фарбування не потребує частого оновлення. Відтінок освітленим пасмам краще надати натуральний, карамельний чи медовий.

Загалом, будь-яка техніка мелірування чи переходу кольору візуально надасть об’єму волоссю, тому що шляхом гри пасм, колір стає рельєфним, начебто 3D.

Колір волосся, пофарбованого в один тон від коріння до кінця може бути красивим, насиченим, але він, ніби плоский, не живий. Як тільки ви додасте кілька світліших пасм, він заграє, стане переливатися. Важливо, щоб ці переливи були в одній кольоровій гамі та в межах 2-3 тонів, тоді ефект буде гармонійним, а зачіска об’ємною.

«Уют» №38-15.09.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *