Краща подруга зрадила з чоловіком. Що робити?

Краща подруга зрадила з чоловіком
Краща подруга зрадила з чоловіком. Що робити?

Марія жила повноцінним щасливим життям. У неї була не тільки гарна робота, але і любляча сім’я – турботливий чоловік і двоє прекрасних дітей. У шлюбі вони були вже 10 років і їхні стосунки нічим особливим не відрізнялися від нормальної сім’ї.

Дуже часто Марія зверталася за допомогою до своєї кращої подруги, яка не була заміжньою. У неї, як правило, був вільний час посидіти з дітьми Маші, коли та затримувалася на роботі. Це була справжня жіноча дружба з частими розмовами по телефону і спільними посиденьками. Ніби все чудово, але в один момент усе змінилося! Марія дізналася про те, що її чоловік зрадив її з її кращою подругою.

Сумна історія, чи не так? І подібна ситуація узята не з якої-небудь мильної опери, а з життя. Таку подвійну зраду особливо боляче пережити. Тим, хто зіштовхнувся зі схожими обставинами на своєму шляху, доводиться робити нелегкий вибір – пробачити чи розірвати стосунки. А ще виникає питання більш проблематичне, незалежно від того який вердикт буде винесено, як пережити зраду. Яка, як зміїна отрута, отруює все твоє існування.

Як пережити зраду чоловіка?

Зрозуміло, що нерозумно просто сказати: «Не переймайся, все устаткується і пройде». Ні, такого роду душевний біль так просто не проходить навіть із часом.

Розглянемо поради, які допоможуть впоратися із цією проблемою.

Не сушіть дров. Охолоньте і подумайте про ваші подальші дії. Від прийнятого рішення залежить не тільки ваша доля, а й близьких. Якщо зрада чоловіка була результатом тимчасової слабкості, може, варто його пробачити? Так, це буде не легко! Налаштуйтеся на внутрішню роботу і переосмисліть усі ваші дії. Пробачити, не означає просто сказати: «Я прощаю тебе». Пробачити – значить ніколи більше про це не згадувати і не дорікати.

Спробуйте зосередити свою увагу на позитивних рисах характеру свого чоловіка. Подивіться фотографії чи відеофільми, де ви разом були щасливі. Спогади про минулі почуття допоможуть відновити душевний дискомфорт і допоможуть налагодженню стосунків.

Якщо ви прийняли рішення піти, знайте, що легше не буде. Це важливо розуміти. Ну, а якщо розглядати такий поворот подій, постарайтеся не сидіти у депресивному стані під замком. Цим ви тільки ускладните своє невеселе становище. Спробуйте себе чимось зайняти. Домагайтеся нових висот на роботі, отримайте вищу освіту, займіться спортом. Виберіть що завгодно, головне – знаходитися серед людей і не замикатися.

Підвищуйте свою самооцінку. Не дозволяйте обставинам втиснути вас у свої рамки те, що трапилося, зовсім не має на увазі вашу провину. Це може призвести до зловживання алкоголем або інших шкідливих звичок. Вам воно треба? Будьте розсудливою і передбачливою.

Ставте цілі на майбутнє і спрямуйте всі зусилля для їх досягнення. Життя не закінчилося, сонце все так само світить і земля крутиться.

Перш ніж прийти до певного доленосного рішення слід розібратися у причині того, що сталося. Зрозуміло, що хочеться скоріше стерти цю подію з пам’яті. Але це потрібно зробити для того, щоб не наступати на одні й ті ж граблі.

Можливі причини зради

Жіноча заздрість. Як це не дивно, це почуття властиве всім жінкам. Мимоволі, ми звертаємо увагу на ту, яка краще одягнена або їздить на своїй машинці, а не в метро. Навіть найкращі подруги не маючи те, що маєте ви, у глибині душі будуть заздрити вам. Особливо це стосується особистих стосунків. Кожна з нас хоче спиратися на сильне плече чоловіка. Тому помилка багатьох заміжніх жінок – занадто близько впускати у своє життя інших осіб жіночої статі. Має бути дотримана певна дистанція і ставити сім’ю на перше місце.

«Короткозорий» вибір друзів. Зрозуміло, що знайти хорошого друга непросто. Довірчі відносини це ще не показник, що подруга не підкладе свиню. Поспостерігайте за своєю подругою як би з боку. Як вона поводиться з іншими чоловіками, які у неї моральні норми? Чи зустрічається вона з одруженими? Все це розповість вам багато про що. Якщо подруга може переступати через загальноприйняті норми, то не думайте, що ви будете винятком. Відомо, що 99 % чоловіків, схильні до зрад. Навіщо ж нам самим провокувати їх?

Недостатня увага чоловікові. Сучасна жінка вся в суєті і в турботах. Скрізь треба встигнути і на роботі, і вдома. Ще хочеться підтримувати себе у формі. І часто буває, що чоловік виявляється на останньому місці. Ніби нагодували, дім чистий, сорочки напрасовані, ну що йому ще потрібно? Виявляється, зовсім не це. Подумайте над тим, скільки разів сьогодні ви поцілували свого чоловіка, скільки разів обійняли. А скільки разів на тиждень у вас болить голова? Ось і виходить, що чоловіча фізіологія вимагає заповнити прогалину в інтимному житті і шукає це на стороні.

Чоловік просто бабій. Існує тип чоловіків занадто темпераментних. У такому випадку жінка, яка перебуває поруч із таким самцем або упокорюється, або йде. Третього не дано. Такого чоловіка змінити неможливо. Як то кажуть, бачили очі кого самі вибирали.

Коли виникають подібні «підніжки» на життєвому шляху саме час узяти всю свою волю у кулак і не піддаватися бурхливим емоціям. Подолання цієї перешкоди – шанс піднятися на новий щабель.

І останнє, якщо ви бачите, що своїми силами ви не можете впоратися, краще звернутися до кваліфікованої допомоги психолога.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *