«Красива жінка незаміжня»…

Життєвий шлях артистки схожий на піраміду: народилася в селянській родині, а стала народною артисткою. Алла Кудлай багато років є однією з улюблених і затребуваних у нашій країні. Але далеко не завжди все було райдужно в її долі.

Алла Кудлай
У родині всі співали

Алла народилася в селі Лосинівка на Чернігівщині 23 липня 1954 року. Жила в досить бідній сім’ї. Мала ще сестру. Як згадує сама Алла, в її родині завжди співали. Особливо любили пісню мама й бабуся, які мали циганське коріння. Дід служив хористом у церковному хорі.

Сімейна любов до музики не могла не передатися дівчинці. Уже з раннього дитинства Алла навчалася грати на баяні, добре співала. Після закінчення школи вступила до педагогічного інституту в Ніжині та успішно його закінчила.

Стартом музичної кар’єри можна вважати 1979 рік, коли Алла почала співати у знаменитому ансамблі ім. Верьовки. Через шість років стала солісткою естрадно-симфонічного оркестру Держтелерадіо України. У 1987 році отримала звання заслуженої артистки УРСР. А через десять років стала народною. У той час, коли співачка стала солісткою оркестру, її часто запрошували на телебачення. В її виконанні звучали «Красива жінка незаміжня», «Коханка», «За малиною ходила», «Хлопці кучеряві» та інші відомі пісні, які співаються донині. Проте чисельність та тривалість гастролей із роками в артистки зменшується.

«В Україні останнім часом роблять вигляд, ніби нашого покоління ніколи не існувало. Нещодавно зустрілася з Василем Зінкевичем, він мало не зі сльозами на очах зізнався: «Уявляєш, Аллочко, щойно був на одному телеканалі, де мені сказали: «Вибачте, але ви не наш формат». Що таке «неформат»? Ми що, потворні, погано співаємо, брудно одягаємося? Хто це визначив?» – бідкається артистка.

Алла Кудлай вела і веде активну громадську діяльність, у 2006 році була обрана народним депутатом. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (2008 рік).

Це нагорода для жінок України за видатні заслуги в різних галузях, зокрема за внесок у культуру країни. Співачка активно продовжує виступати на сцені. Її, як і раніше, люблять і знають.

У 2017 році вона взяла участь у телевізійному конкурсі «Голос країни».

Особисте життя

Особисте життя Алли Кудлай не склалося так як їй хотілося б. Сама жінка зізнається, що її пісня «Красива жінка, незаміжня» стала роковою. Вона навіть підозрює, що хтось навів порчу. У 20 років вона познайомилася з гарним молодим художником Миколою Курченко. Незважаючи на те, що хлопець був старший на 16 років, пара одружилася.

У шлюбі народився син, якого назвали Максимом. Після заміжжя артистка не покинула виступи і з успіхом гастролювала країною. Син був із батьком вдома. Згодом шлюб розпався.

Алла Кудлай з сином
Алла Кудлай з сином Максимом

Через деякий час у співачки з’явився інший шанувальник — Віктор. Надія на щасливу любов розгорілася знову. Проживши з другим чоловіком десять років, знову розлучилася, повністю присвятивши себе музиці.

«Із другим чоловіком ми прожили десять років у цивільному шлюбі. Невдовзі після розлучення він побудував собі заміський будинок і перебрався туди разом із пуделем Стьопою, а я залишилася одна у своїй трикімнатній квартирі на Березняках. Сказати, що офіційно розійшлися, не можна – в РАЦСі ми так і не побували. Зрештою з’ясувалося, що у нас абсолютно різні характери», – стверджує Алла Петрівна.

У свої роки Алла Кудлай – красива жінка з великою кількістю прихильників. Їй, як і раніше, пропонують руку і серце чоловіки, але вона залишається вільною.

«Один високопоставлений чиновник так «закохався», що запропонував за мою прихильність гроші. Проте я не дозволяю собі подібне: всі ці коханці-одноденки не для мене. Неприємно.

На корпоративних вечірках, де часто виступаю, зазвичай дарую свої фотографії. Я жінка весела, товариська, відкрита», – запевняє Алла Кудлай.

Про себе одного разу сказала так: «Я творча особистість: хочу – творю, а хочу – витворяю». Ці слова стали крилатими і визначають статус у багатьох дівчат-користувачів Інтернету.

Незважаючи на свій вік, Алла Кудлай, як і раніше, молода, красива і сповнена творчих сил.

  «Погляд часу» №31-30.07.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *