Красиві новорічні тости

Новорічні тости

Нехай у наступному році у нас буде стільки гарних і радісних подій, стільки добрих і прекрасних справ, скільки вогників горить на нашій новорічній гірлянді!

Один мудрець сказав: «Найбільш дивне в людині те, що вона нерідко засмучується про втрачений матеріальний стан, а що проходить її життя, вона не засмучується». Вип’ємо ж за те, щоб яскраво і з користю пройшов кожен день нового року.

Я бажаю, щоб у новому році у вашому житті була і любов, і турботи, і сумніви, щоб вам ніколи не приходило в голову, що ви щось у цьому житті упустили.

Хочеться, щоб у новому році кожен із нас придбав би не краще, а своє. Тому що краще не завжди може стати своїм, а от своє – завжди найкраще. Бережіть близьких і коханих!

З Новим роком!

Нумо випиймо за 365 днів року, які чекають нас попереду, за 365 можливостей, за 365 нових сторінок життя, за 365 чудес, які з нами відбудуться! За Новий рік, який усе це подарує нам!

Ура!

З Новим роком! Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай удача буде поруч увесь рік!

Франсуа Рабле сказав: «Кожна людина коштує рівно стільки, на скільки сама себе оцінює». Так вип’ємо ж за те, щоб наш валютний курс підвищився в прийдешньому новому році! І бажано – в іноземній валюті!

« Погляд часу» №52-23.12.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *