Крохмаль у допомогу

Крохмаль є найдієвішою речовиною в господарстві, його можна використовувати по-різному, і навряд чи хтось здогадувався, що крохмаль можна використовувати саме так.

Крохмаль у допомогу
  • Напевно, багато мам стикалися з тим, що дитяча присипка закінчується у невідповідний момент. У такому випадку можна сміливо використовувати звичайний крохмаль із тією ж метою.
  • Щоб позбутися неприємного запаху в закритому взутті, скористайтеся звичайним крохмалем. Необхідно розподілити порошок по устілках і залишити на 8-10 год. Потім залишиться лише видалити крохмаль із взуття.

Замість пилососу – картопляне лушпиння

Для того щоб видалити з килима пил, бруд, шерсть домашніх тварин, наші бабусі після очищення картоплі розсипали картопляне лушпиння прямо на килимі.

Після цього, не чекаючи висихання, змітали брудну поверхню щіткою чи звичайним віником. Таким чином, усе сміття було зібране з підлоги, а килими знову радували свою господиню чистотою без використання сучасних складних пилососів з усілякими насадками, призначеними для підтримки порядку в будинку.

Як відбілити пластикове підвіконня

Спочатку протріть поверхню губкою, змоченою в теплій воді. Потім вологе підвіконня слід посипати харчовою содою, а після цього серветкою, змоченою оцтом і краплею засобу для миття посуду, протерти підвіконня.

Для більш ефективного результату залиште суміш на поверхні на 10-15 хв., а потім змийте чистою водою.

 «Уют» №29-14.07.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *