Крокодил з огірка

Крокодил з огірка
Крокодил з огірка

У школі часто дають завдання зробити вироби з овочів або фруктів. Вибирають їх залежно від персонажа і форми. Перше, що приходить в голову, дивлячись на огірок, чи можна з нього створити крокодила.

Покрокова інструкція допоможе тобі самостійно зробити таку саморобку на виставку осені чи для подачі гостям на святковий стіл.

Найпростіший варіант

Для створення даної поробки потрібно підібрати довгий і не дуже вузький огірок, гострий ножик, маленький огірок для вирізання дрібних деталей, майонез, маслини, червоний солодкий перець.

Починають виконувати крокодила з огірка з тулуба. Ножем прорізають його передню частину по центру на кілька сантиметрів у глибину і, опустивши ніж на 0,5 см нижче, ще раз вставляють в огірок на аналогічну глибину. Потім увесь надрізаний шматок виймається, це виходить паща звіра. Потім потрібно акуратно вирізати дрібні трикутники на верхній і нижній щелепі. Для створення яскравого акценту в образі крокодила з огірків у пащу вставляють шматочок червоного салатного перцю, зробивши гострий трикутник.

Зверху на тулубі, трохи далі пащи, розташовуються очі. Спочатку потрібно проколупнути невеликі круглі отвори, в які витискають із тюбика краплю майонезу. Зіниці роблять з чорної маслини. Для цього треба вирізати кружечки.

З іншого огірка, а саме, зі шкірки, вирізають лапи з пальцями. Вони розташовуються знизу під тулубом попарно спереду і ззаду.

Сумний крокодил

Щоб створити такого крокодила, потрібно підібрати скручений овоч нестандартної форми. Ще для роботи знадобиться жменька кукурудзи, дві зелені оливки і маслина. Аналогічно першому варіанту вирізається ножем паща крокодила, тільки зуби робляться з кукурудзи. Лапки спеціально роблять маленькі та тонкі.

Щоб зробити сумний погляд, олива розрізається навпіл, вибирається м’якоть без кісточок. Прикріплюються оливки на верхню область тулуба на зубочистках. У передній частині оливки вирізають отвори у формі листочка. Використовуючи відрізані деталі в якості шаблону, ножем із маслини без кісточок вирізають такі ж елементи. Потім вони щільно вставляються в оливки.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *