Куди звертатися, якщо втратили зв’язок з близькими

В Україні створили Національне інформаційне бюро. Ця організація збиратиме і систематизуватиме інформацію про українців, які загинули, зникли безвісти або потрапили у полон.

Куди звертатися, якщо втратили зв’язок з близькими

Можна зателефонувати…

Про створення «гарячої лінії» Національного інформаційного бюро при Міністерстві реінтеграції повідомила віце-прем’єр, Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

– Ця «гаряча лінія» розрахована для первинного збору інформації та комунікації з постраждалими. Лінія також функціонуватиме у месенджерах. Прошу, у кого є питання, хто хоче отримати інформацію про загиблих, зниклих безвісти, військовополонених, які незаконно утримуються російською федерацією, у тому числі мирних жителів, телефонуйте, і ми допомагатимемо, – сказала міністр.

Номери «гарячої лінії»: 16-48; (044) 287-81-65

…або пошукати в Інтернеті

Також працює телеграм-канал «Пошук зниклих». Він допоможе тим, хто добре володіє Інтернетом (за потреби можна звернутися до близьких або знайомих).

На каналі розміщують таку інформацію:

  • ім’я та прізвище зниклого;
  • рік народження;
  • фото людини, яку розшукують;
  • обставини, за яких вона зникла;
  • контактний номер телефону.

Є й телеграм-канал, за допомогою якого можна отримати оперативну інформацію про дітей, які загубилися під час війни, і яких знайдено. Для цього треба перейти за посиланням.

За законами людяності

Національне інформаційне бюро ще складатиме списки полонених та загиблих окупантів. Надалі ці дані нададуть стороні супротивника для обміну полоненими та інформування сімей громадян рф про долю їхніх родичів.

«Погляд часу» №17-21.04.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *