Кухонні ваги – без них ніяк!

Кухонні ваги
Кухонні ваги – без них ніяк!

Часто при приготуванні страв ми користуємося методом «на око», а в кращому випадку беремо мірну склянку з поділками, однак такі методи не дають стовідсоткової точності у рецептах. Кухонні ваги – незамінний атрибут сучасної господині. За його допомогою можна дізнатися про точну вагу того чи іншого продукту. Однак при покупці кухонних ваг варто визначити основні пріоритети та вибрати ті, які підійдуть саме для вас.

Механічні чи електронні?

«Існує ціла низка параметрів, за якими слід вибирати собі помічника. По-перше, потрібно знати, що кухонні ваги бувають механічні й електронні. Останні користуються більшою популярністю, оскільки вважається, що вони точніші. Крім цього, різні виробники додають до цих кухарських ґаджетів додаткові опції, які, звичайно, позначаються на ціні товару. Сперечатися про те, які ваги для кухні кращі – механічні чи електронні, можна нескінченно. Вибір цього побутового приладу робиться з урахуванням мети покупки і сімейного бюджету.

Чаша чи плоска платформа

Кухонні електронні ваги бувають із чашею чи з платформою. У кожної з них є свої переваги. «Ваги з чашею дозволяють зважувати рідини і сипучі речовини. Для власної зручності вибирайте моделі з чашею, що знімається, адже у разі забруднення її зручно мити. Ваги, що мають платформу, дуже зручні при зважуванні продуктів великого об’єму. При бажанні зважити сипкі чи рідкі продукти на такому пристрої можна за допомогою будь-якою тарілки чи чашки, перед цим застосувавши функцію обнуління тари. Ця можливість завжди присутня у програмі електронних ваг.

Похибка зважування електронними вагами з чашею чи платформою становить від 1 до 10 грамів.

Додаткові функції

У деяких моделей кухонних електронних ваг є функція послідовного зважування, що дозволяє поступово додавати інгредієнти і зважувати їх по черзі в одній чаші. Тут ви можете діяти як за допомогою функції обнуління тари, так і скидаючи результат після кожного зважування.

При покупці ваг треба звернути увагу на систему живлення: пристрій працює від батарей або від мережі. У цьому випадку механічні ваги мають незаперечну перевагу, оскільки їх не потрібно заряджати чи перепрограмувати. При виборі будь-яких кухонних ваг дивіться на їх стійкість і матеріал, з якого зроблена підставка. Чотири точки опори дозволять забезпечити найкращу стійкість.

Що стосується дизайну електронних ваг, то тут поради зайві. Вибирайте прилад під колір іншої побутової техніки на кухні чи ж зробіть акцент на те, як впишеться цей предмет у загальний дизайн інтер’єру.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *