Квітуче підвіконня
Правила пересадки кімнатних квітів

Правила пересадки кімнатних квітів
Квітуче підвіконня
Правила пересадки кімнатних квітів

Усі знають, щоб рослини вчасно цвіли і добре росли, їх потрібно регулярно пересаджувати.

У пересадці потребують квіти, які вже багато років ростуть в одному горщику. Пам’ятайте, згодом ґрунт виснажується і втрачає поживні речовини. Тому заміна ґрунту допоможе збільшити кількість поживних речовин, які так потрібні рослинам.

Правила пересадки кімнатних квітів

Також потребують пересадки рослини, у горщику яких закис ґрунт або коріння вже почало виходити з отвору для дренажу.

Ще одна причина пересадки – це хвороби рослин. У цьому випадку потрібно зрізати пошкоджені корінці, обробити ліками та посадити у новий горщик.

Для пересадки кімнатних квітів потрібно брати горщик діаметром на 3 см більший попереднього. Новий горщик ретельно промити й обробити окропом. Потім на дно горщика покласти шар дренажу близько 3 см. В якості дренажу краще використовувати спеціальні камені, які можна купити у магазині для садівників. Акуратно вийняти квітку зі старого горщика і частково видалити землю від корінців. Поставити квітку у новий горщик і акуратно засипати землею. Можна використовувати покупний ґрунт. Бажано, щоб ґрунт був для кімнатних рослин. Після посадки полити водою.

Додайте у квітковий горщик… корицю

У стародавніх арабських трактатах про користь кориці написано багато. Спектр її корисної дії поширюється на шкірні захворювання, прискорює метаболізм, має антисептичну дію і навіть спонукає до творчої діяльності. Однак мало хто знає, що це ще й добриво,  яке стимулює ріст рослин.

Правила пересадки кімнатних квітів

При підрізуванні коріння при пересадці потрібно посипати його корицею. Вона допоможе рослині адаптуватися до нових умов, у тому числі і вкоренитися.

Деякі садівники застосовують цей спосіб до зрізів гілок. До того ж кориця – природний репелент від гризунів і мурах. Вона захистить ваші рослини від будь-яких паразитарних хвороб.

Для цього потрібно змішати 1 ч. л. меленої кориці з землею і засипати її у горщик.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *