Лайфхаки, перевірені часом

Лайфхаки, перевірені часом
Поради на будь-який життєвий випадок, які не втрачають актуальності через роки і століття.

Чистка взуття. Щоб якісно почистити своє взуття без спеціальних пристроїв і засобів, можна скористатися звичайним лимоном. Цей продукт не просто очистить черевики, але й додасть свіжості взуттю.

Скло. Для прибирання скла слід скористатися мокрою ганчіркою, яка збере навіть найдрібніші осколки, але до цієї роботи в будь-якому випадку слід підійти дуже відповідально і акуратно.

Прохолодність напоїв. Щоб охолодити за потреби напій, потрібно обгорнути пляшку рушником, потім занурити її приблизно на 10 хв. у холодну воду.

Сірник. Не завжди в людини є при собі запальничка. Виручать, звичайно, сірники. Але їх важко запалити на вітрі. Щоб таку проблему усунути, необхідно розщепити сірник ближче до сірчаної головки і полум’я охопить тріски, що дозволить вогню не згаснути.

Корчування. Кожен, хто робив спроби викорчувати пень, обізнаний, як важко це зробити. Щоб не витрачати часу і сили, можна скористатися лайфхаком предків: безпосередньо у пні просверлити кілька дірок, після чого прямо туди засипати солі. Через тиждень деревина висохне і її можна буде легко викорчувати.

На павутинного кліща – з пакетом. Квіти й кімнатні рослини, які не можна обприскувати в приміщенні, поставте разом із горщиком у поліетиленовий пакет відповідного розміру. Туди ж покладіть баночку з невеликою кількістю скипидару або шматочок вати, змочений дихлофосом. Пакет щільно зав’яжіть і тримайте в ньому рослини кілька годин.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber