Легкі вправи для красивих грудей

вправи для грудей

Погодьтеся, не настільки важливий розмір грудей, як їх форма і пружність. Ці вправи допоможуть підтримувати груди в прекрасній формі.

Повноцінне харчування робить жіночі груди гарнішими. Жодна дієта не принесе результатів, якщо ви одночасно не будете доглядати за своєю шкірою і виконувати вправи для грудних м’язів.

Вправа 1. Знадобиться м’яч діаметром 15 см. Стисніть його між долонями на рівні грудей і намагаємося «штовхнути» однією рукою другу, докладаючи максимум зусиль і опору двох рук протягом 10 сек. Після цього зробіть перерву на 15 сек. і повторіть вправу. Після її завершення у вас має з’явитися відчуття втоми в області пахв і грудей.

Вправа 2. Зчепіть руки в замок за головою, лікті розведіть у сторони. Після цього 30 разів, максимально напружуючи м’язи, з’єднайте лікті перед собою.

Вправа 3. Встаньте у дверний отвір (він не повинен бути надто широким), після чого, напружуючи всі м’язи тіла, у тому числі й м’язи грудей, постарайтеся як би «розширити» його в сторони. До речі, для того щоб збільшити ефект від вправи, можна трохи нахилитися вперед.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.