Лікарі довели користь… кока-коли

Кола
Усупереч численним заявам про шкоду газованого напою нові висновки вчених здаються дивними: з’ясувалося, що кока-кола корисна для травлення.
Зокрема, фахівці поінформували, що її вживання допомагає організму звільнятися від «шлункових накопичень», які заважають здоровому процесу перетравлення їжі і сприяють дискомфортним станам. Дана властивість «шипучки» була підтверджена серією експериментів.
«У людей, які страждають нетравленням шлунка, який погано справляється з переробкою продуктів, схильних забивати кишківник (овочі, фрукти, цільне зерно), після вживання кока-коли всі проблеми зникали», – конкретизували медики.
Учені вважають, що стимуляція травлення кока-колою пов’язана з її підвищеною кислотністю, високим умістом у ній фосфорної і вуглекислоти. За словами лікарів, цей склад напою схожий зі шлунковим соком. Вуглекислий газ і бікарбонат натрію підсилюють процес розчинення їжі, додали вони.
У той же час фахівці відзначають: кока-колу не можна назвати здоровим напоєм. Наукові дослідження представляли дані, які свідчать про те, що її вживання пов’язане з серйозними порушеннями у роботі органів і в метаболічних реакціях. Фахівці нагадали: будь-яка отрута може послужити протиотрутою за умови правильного прийому в мікродозах.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber