Лікарі не радять.

Лікарі не радять

Лікарі написали, які з популярних “рекомендацій” у інтернеті, можуть зашкодити вашому здоров’ю.

Зубна паста
Рекомендації замазати обридлі прищики або чорні точки зубною пастою і залишити на ніч вже давно стали класикою жанру серед beauty-порад в мережі. Однак, лікарі не рекомендують вдаватися до цього методу, адже у складі пасти містяться хімічні речовини, які не тільки не покращують стан шкіри, але і поглиблюють проблеми, пересушуючи її, порушуючи рН-баланс і навіть викликаючи хімічні опіки.

Цукор
Якщо для губ цукровий скраб – дійсно непоганий засіб, то для шкіри обличчя це дуже травматично: гострі краї кристалів цукру створюють безліч мікропорізів на шкірі. Щоб глибоко очистити шкіру обличчя, радять використовувати вівсяні пластівці, текстура яких більше підходить для дбайливого відлущування.

Перекис водню
Без цього антисептичного засобу дійсно не можна обійтися в лікуванні ран і порізів. Однак, у боротьбі з недосконалостями шкіри обличчя воно ніяк не допоможе. І навіть навпаки: рясно змащуючи обличчя перекисом, ви ризикуєте спалити шкіру.

Сода
Легенда про те, що це засіб здатний за кілька процедур позбавити від чорних крапок, насправді може закінчитися катастрофою для тих, хто в неї повірив. Справа в тому, що сода має дуже агресивний рН, тому при контакті із шкірою обличчя вона начисто руйнує епідермальний бар’єр, викликає зневоднення і прискорює процеси старіння.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber