Лікувальна подушка з травами допоможе при безсонні

Лікувальна подушка з травами
Лікувальна подушка з травами допоможе при безсонні

За старих часів існувала традиція набивати подушки лікувальними травами. Вони не тільки допомагали заспокоїтися і знімали стрес, а й створювали позитивний емоційний настрій.

Перш ніж приступити до виготовлення лікувальної подушки, трави потрібно добре висушити і нарізати шматочками не більше 1 см. Однак набивати подушку тільки заспокійливими травами не можна. Їх потрібно використовувати у суміші з іншими рослинами, які додадуть подушці об’єм. Для цієї мети краще усього використовувати верес або папороть орляк, які можуть стати додатковим лікувальним фактором: верес добре допомагає при респіраторних захворюваннях, а папороть відома бактерицидними і знеболюючими властивостями.

Після сну подушку бажано зберігати у поліетиленовому пакеті у темному місці – так трави будуть служити довше. Термін їх дії – 2-3 місяці.

Лікувальну подушку з травами можна зробити будь-якої форми, головне – використовувати для її виготовлення натуральні тканини. Як і звичайна подушка, вона повинна мати напірник і наволочку, які періодично потрібно міняти.

Трав’яні збори для гарного сну

  • Для спокійного сну потрібно взяти по 100 г меліси, лимонного чебрецю і валеріани.
  • Якщо ви часто прокидаєтеся вночі, змішайте у рівній пропорції листя м’яти і пелюстки троянди, додайте до них 2 ст. л. меленої гвоздики.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *