Лікувальні властивості волоських горіхів врятують від раку

Лікувальні властивості волоських горіхів
Лікувальні властивості волоських горіхів врятують від раку

Жменя волоських горіхів щодня – краща профілактика раку простати, переконані вчені.

Волоські горіхи або їхня олія у раціоні людини служить як захист від росту пухлин. До такого висновку прийшли вчені: горіхи мають потужну протиракову дію і крім цього знижують холестерин і підвищують чутливість до інсуліну, що дозволяє зменшити ризик діабету.

Волоські горіхи містять багато корисних речовин, у тому числі жирних кислот омега-3. Дані кислоти захищають від раку грудей і хвороб серця, що вже не викликає сумнівів.

Волоські горіхи зменшують показники гормону ІGF-I (інсуліноподібний фактор росту-1). Це впливає на рак простати і рак грудей.

Користь волоських горіхів для здоров’я обумовлена не тільки наявністю жирних кислот. Імовірно, цинк, клітковина, магній і селен у тандемі з жирними кислотами омега-3 виробляють позитивний ефект.

А ще, волоські горіхи дуже допомагають роботі мозку. У них містяться так звані нейропротекторні сполуки, у тому числі вітамін Е, фолієва кислота, мелатонін, поліфенол, а також лінолева кислота, яка впливає безпосередньо на сам головний мозок, покращуючи швидкість сприйняття і обробки інформації і допомагаючи підбирати найбільш оптимальні відповіді на питання, що виникають.

Також завдяки вживанню в їжу волоських горіхів організм насичується серотоніном і дофаміном, які впливають на швидкість передачі сигналів по нейронній мережі – тобто, інакше кажучи, на швидкість реакції, що також у значній мірі збільшує продуктивність процесу критичного мислення.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *