Лікування мозолів на ногах народними методами

Лікування мозолів на ногах народними методами
Лікування мозолів на ногах народними методами

Цибуля. Лушпиння від однієї цибулини заливають оцтом і настоюють 14 днів. Потім перед сном на товстий, грубий мозоль прикладають лушпиння шаром 2 мм і приклеюють пластиром. Вранці можна швидко і без болю відокремити мозоль від шкіри.

Від болю при утворенні мозолів. Часто мозоль викликає дуже болісні відчуття. Щоб позбутися болю, вечорами рекомендується робити ванночки з марганцівкою. Кілька гранул марганцівки розводять у потрібному обсязі води так, щоб отримати розчин рожевого кольору. Додають дві ложки солі, тримають у ванночці ноги близько 20 хв., після не витирають. Значне полегшення настає вже після першої процедури – біль швидко проходить.

Календула і подорожник. Кілька квіток розпарюють в окропі і роблять із них кашку. Її прикладають до мозоля, зверху накривають листком подорожника, прив’язують за допомогою бинта. Якщо провести 7 сеансів, мозоль зникне.

Лимон. Якщо на п’яті сформувався великий сухий мозоль, потрібно протягом тижня на ніч робити таку процедуру. Дольку лимона зі шкіркою прикладають до мозоля, фіксують пов’язкою, вранці знімають. Через тиждень мозоль зніметься щіткою чи пемзою без болю.

Яєчна плівка. Свіжі мозолі, які утворилися нещодавно, легко видаляються плівкою від яйця. Потрібно зварити яйце, відокремити плівку, що знаходиться між шкаралупою й умістом яйця. Плівку прикладати до мозоля на зразок пластиру, оскільки вона швидко приклеюється. Мозоль проходить і не встигає загрубіти.

Помідор. Подрібнений на кашку помідор гріють на вогні 5 хв., потім теплу масу на марлі прикладають до загрубілої шкіри і закріплюють пластиром. Роблять процедури двічі на день протягом тижня. Мозоль зникає.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *