Лікуємо варикоз за допомогою яблук

Лікуємо варикоз за допомогою яблук
Лікуємо варикоз за допомогою яблук

Солодкі, соковиті наливні яблука – чарівний дар природи, адже вони не тільки смачні, але дуже корисні для нашого здоров’я. Наприклад, не багато хто знає, що за допомогою домашнього яблучного оцту можна ефективно лікувати варикоз.

Багато хто не розуміє, як звичайний оцет може допомагати при такому захворюванні, як варикоз? Але корисний склад оцту з яблук, за умови, що він натуральний, має лікувальні властивості й ефективний не тільки при варикозі. Яблучний оцет зміцнює стінки судин, прекрасно тонізує шкіру, сприяє зняттю набряків, активізує функціонування кровоносної системи організму.

Щоб бути впевненим, що ви приймаєте чи використовуєте для лікувальних цілей стовідсотково натуральний продукт, краще його виготовити самостійно.

Ось один із способів. Перекручують яблука через м’ясорубку чи натирають на крупній тертці. Потім перемішують із медом або цукром і водою у таких пропорціях: 800 г яблучної маси на 1 л води, 100 г меду чи цукру. Щоб прискорити ферментування яблук, можна додати шматочок чорного хліба чи трохи дріжджів – близько 10 г. Ємність слід тримати відкритою 10 днів, перемішуючи 1-2 рази на день. Далі проціджують і розливають по пляшках, чекають ще 2 тижні, знову проціджують та закупорюють.

Як лікувати варикоз ніг яблучним оцтом? Лікування слід проводити безперервно протягом 1-2 місяців щодня: вранці і перед сном. Ось найпростіші та часто вживані способи.

Прості втирання. Після прийому ванни чи душу хворобливі ділянки натирають яблучним оцтом, при цьому оцет можна змивати до наступного душа і процедури.

Компреси. Марлю чи спеціальну серветку змочують у чистому чи у розведеному оцті, прикладають її до болючого місця, обертають целофаном і утепляють рушником, потім потрібно прилягти, підняти ноги на 30-50 см вгору (для цього можна використовувати подушки чи підлікітники дивана, ліжка). У такому положенні слід полежати півгодини. Проводити процедуру можна щодня.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *