Лікуємося капустою

Лікуємося капустою
Лікуємося капустою

Серед перевірених протягом декількох століть народних засобів капустяний лист займає лідируюче місце.

Показання до застосування

Захворювання горла. Капусту розпарюють і прикладають до горла, зверху обмотавши шию шарфом. Тримати компрес до повного висихання листка. Для зняття температури і купірування болю у горлі травники рекомендують додатково пити капустяний сік (100 мл 2 рази на день до їди).

Бронхіти. Щоб купірувати сильний кашель як у дорослих, так і у дітей, використовують капусту для компресів на область грудини, верхній частині спини. Зверху хворого загортають у теплу шаль. Компрес роблять на всю ніч. Курс лікування – до 10 разів.

Фурункули. Компрес тримають до висихання листка. Потім змінюють на новий лист. Курс лікування – до повного загоєння ранки.

Варикоз нижніх кінцівок. Прикладають лист на область розширених вен на ногах, такий компрес знімає біль, набряки. Час накладання – на ніч. Лист закріплюють бинтом. Знімають вранці. Для посилення впливу підготовлений капустяний лист із боку шкіри можна змастити вершковим маслом або медом.

Мастопатія. Необхідно взяти капустяний лист, мед – 1 ст. л., сіль – 2-3 ч. л. Підготовлений капустяний лист з одного боку натирають сіллю, з другого – наносять теплий мед і прикладають щільно навколо грудей. Надягають бюстгальтер. Тримають до висихання листка. Потім миють груди теплою водою і змінюють пов’язку.
Тривалість процедури 7 днів. Після перерви у 4 дні знову можна повторити лікування.

Артрози й артрити. Потрібно приготувати капустяні листки, мед і суху гірчицю по 1 ст. л., камфорну олію – 3 ст. л. Із меду, гірчиці та олії роблять суміш, наносять її на листя, прикладають до хворого суглоба, закріплюють пов’язку, утеплюють суглоб шарфом або іншим способом. Тримають компрес 4 год., потім знімають. Процедуру проробляють протягом місяця.

Лікуємося капустою

Правила використання

• Капустяний лист беруть із середини качана, видаливши верхні листки.
• Для отримання максимальної кількості соку лист необхідно пом’яти руками, прокатати качалкою чи злегка відбити дерев’яним молоточком.
• Для лікувальних цілей використовують теплі листки кімнатної температури. Не можна брати сировину з холодильника.
• Пов’язки повинні дуже щільно охоплювати зону лікування, щоб максимальна кількість соку змогла убратися у шкіру.
• Компрес із капусти не вимагає додаткового накладання целофану. Сам лист служить хорошим ізолятором. Виняток становлять ті випадки, коли ізоляція служить фіксатором.
• Тримати компрес до висихання листка, а потім замінювати. Мінімальна кількість часу для процедури – 2 год.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *