Липовий відвар не тільки проти закрепу

Липовий відвар

Після 50 років, а буває і раніше, у жінок настає менопауза. І практично всі переносять її важко. Припливи, обличчя стає червоним, доводиться гарячково розстібати комір сорочки… Самопочуття при цьому – ворогу не побажаєш. По телевізору і радіо рекламують для полегшення симптомів якусь «хімію». Можливо, вона і допомагає, але ж це «хімія». А ми з подругою свого часу пили відвар липового цвіту від закрепу, а потім помітили, що спочатку припливи ставали слабшими і не такими частими, а через кілька тижнів майже зовсім минали. А всередині постійний спокій і тепло відчуваються. У літературі несподівано знайшла підтвердження цьому.

Треба 1 ст. л. липового цвіту заварити 1 скл. окропу, накрити і настояти. Краще це робити ввечері, а вранці процідити і випити за один раз. Для поліпшення смаку можна додати 1 ч. л. меду. Пити відвар один раз на добу по 1 скл. протягом місяця. Перевірено багаторазово. Допомогло всім, хто його пив.

Я по життю гіпотонік, тому, працюючи в Сибіру, страждала від холоду, руки і ноги завжди були холодними. Тепер же мені весь час тепло і припливів немає.

Після 45 років я рекомендую всім жінкам хоча б місяць на рік пити липовий відвар. Уже цвіте липа, зберіть її цвіт, тільки не перетирайте в труху, інакше втратите лікувальний слиз, а без нього не буде потрібного ефекту в лікуванні. Висушивши квітки, акуратно складіть їх у паперовий пакет і підвісьте в кімнаті. Це буде справжньою знахідкою не тільки для пенсіонерів, а й для молодих із такими ж проблемами зі здоров’ям.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber