Липучки – для об’єму, коклюшки – для хімічної завивки

Липучки – для об’єму, коклюшки – для хімічної завивки
Липучки – для об’єму, коклюшки – для хімічної завивки

Вибираючи бігуді, зважайте на довжину волосся і його структуру.

Для створення зачісок часто використовують бігуді. На форму пасма особливо впливає їхній розмір, форма, покриття, спосіб фіксації і навіть матеріал.

Термобігуді

Такими користувалися ще у радянські часи. Їх варили у каструльці і, не даючи охолонути, накручували на сухі пасма. Сучасніші термобігуді являють собою пластикові циліндри, всередині яких розташовані парафінові стрижні. Рівномірно нагріваючись, вони забезпечують ідеальне накручення. Цей вид найбільше підійде власницям короткої і середньої довжини волосся.

Пластикові

Порожнисті циліндри з отворами і невеликими шипами, що запобігають зміщенню пасма. Для кріплення використовуються напівкруглі пластикові сіточки, які надягають поверх бігуді. Після повного висихання волосся їх знімають. Пластмасові бігуді краще вибрати для ранкового чи денного укладання, оскільки спати у них незручно.

Липучки

Це пластикові порожнисті циліндри, що мають шорстку, колючу поверхню. За рахунок цього пасмо щільніше фіксується. При використанні таких виробів волосся висихає швидше, до того ж його можна безпечно підсушувати феном. Проте є й певні мінуси: при зніманні такі бігуді можуть заплутати волосся. Вибрати їх варто любителькам об’ємної зачіски, оскільки вони можуть підняти волосся біля коренів. Проте липучки випускають у різних діаметрах, що дозволяє підібрати варіанти для різних зачісок та різної довжини волосся.

Папільйотки

За формою нагадують гнучкі трубочки, виготовлені з поролону й укріплені зсередини дротом. Чим довші папільйотки, тим довше пасмо вони здатні зафіксувати. Діаметр теж грає роль – чим тонші бігуді, тим меншим вийде завиток. Сьогодні вони найпопулярніші, оскільки легкі у використанні, нешкідливі, зручні й підходять усім, незалежно від типу і структури волосся.

Коклюшки

Це дерев’яні, пластикові чи алюмінієві бігуді маленького діаметра, що кріпляться до волосся резинками. Хоч вони не гнуться і не нагріваються, але найкраще підходять для створення дрібних кучерів або хімічної завивки. Якщо ж волосся після використання розчесати, можна отримати пишну й об’ємну зачіску. При створенні зачіски за допомогою металевих бігуді не варто використовувати фен, бо нагрітий метал погано впливає на волосся.

Бігуді-спіралі

Тонкі хвилясті пластикові чи дерев’яні трубочки накручуються на пасмо і закріплюються резинкою. Їх істотним недоліком є те, що дуже складно накручувати пасма на потилиці. Крім того, при регулярному використанні вони можуть дуже пошкодити волосся. Сьогодні найпопулярніші м’які спіральні бігуді, виготовлені з міцного полімерного волокна. Для накручування волосся використовується спеціальна пластикова паличка з гачком на кінці, за допомогою якої пасма протягують у бігуді. У результаті ви отримаєте ефектні вертикальні пасма. Особливо їх рекомендують для довгого волосся.

Електробігуді

Завдяки їм створення зачіски не забере багато часу, адже накрутити гарні пасма можна всього за 15 хв. Спочатку потрібно підключити електробігуді до розетки на кілька хвилин. Починати накручувати пасма слід із потиличної частини, потім із боків. Фіксувати електробігуді можна за допомогою спеціальних шпильок або затискачів. У комплектацію можуть входити електробігуді різного розміру, що дає можливість створювати пасма різної форми. Вибираючи електробігуді, звертайте увагу на матеріал, із якого вони виготовлені. З алюмінію дешевші, але мають шкідливий вплив на волосся, тому краще віддати перевагу виробам із тефлону чи кераміки. Важлива і наявність температурного індикатора, що дозволяє контролювати нагрівання.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *