Ловля риби на ковзаючий гачок

ковзаючий гачок

Цікавий варіант снасті, який дозволить вам обловлювати всі горизонти води, не виймаючи снасть із водойми, тому недооцінювати переваги такого гачка просто неможливо. Крім того, він ідеально підходить для рибалок, які вважають за краще ловити із човна при швидкій течії. Варто зауважити, що дана снасть ефективна як на великих річках, так і на малих.

Ковзання гачка у воді відбувається саме через течію. А зробити таку снасть досить просто.

Для початку вам слід запастися наступним: вудилищем довжиною від 3 до 5 метрів, безінерційною котушкою, грузилом (його вага повинна не дозволяти зносити снасті або тягнути їх по дну), гачком на повідку.

Саме гачок на повідку грає найважливішу роль у даній снасті. Кріпиться він не глухо, як зазвичай, а з петлею, яка проходить через волосінь і дозволяє йому вільно рухатися. Довжина повідка при цьому може бути абсолютно різною, головне, не більше метра.

Петля повідка може проскочити через грузило, тому необхідно використовувати фіксатор. Для цього цілком підійде вертлюжок із дробинками-грузилами.

Після того, як грузило опущено на саме дно, потрібно стравити кілька метрів волосіні, а потім просто піднімати чи опускати вудку. При цьому, коли ви піднімаєте вудилище, поводок із гачком опускається на дно, а якщо опускаєте, то він піднімається.

Такий досить простий варіант снасті дозволяє ефективно обловити практично всі горизонти водойми.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber