Маестро, туш!

Багато дівчат починають своє знайомство з декоративною косметикою з туші для вій. І це не дивно, адже саме такий легкий макіяж допомагає зробити очі виразнішими, але при цьому не виглядати сильно нафарбованою. Як же досягти цього ефекту?

Як правильно наносити туш для вій

Порада № 1. Перед покупкою туші уважно вивчи свої вії. Якщо вони короткі, тобі знадобиться подовжуюча туш (на упаковці шукай слова «length», «lengthening», «long lashes»).

Якщо вії негусті, твій вибір – об’ємна туш (на флаконі ти знайдеш слова «volume», «voluminous», «volumizing»).

Щоб завити прямі вії, шукай туш з ефектом підкручування (в оригінальній назві має бути слово «curling»).

Порада № 2. Щоб вії вийшли гарними і природними, ще до початку фарбування потрібно правильно підготувати до роботи щіточку. Отже, діставай її з флакончика одним рухом, не потрібно багато разів нею «єлозити» то всередину, то назовні. Так ти туш не розмішаєш, а тільки закачаєш у флакон повітря, і фарба від цього швидше висохне. Далі, не витирай щіточку об шийку, від цього на йоржику з’являться грудочки, які потім перекочують на твої вії. Надлишки фарби видаляє спеціальний обмежувач всередині флакона, а ти можеш тільки акуратно зняти зайву туш із самого кінчика щіточки.

Порада № 3. Тепер про фарбування. Завжди фарбуй вії повністю, від коренів до самих кінчиків. Фарба, нанесена тільки на кінчики, виглядає неприродно. Перед тим, як почати наносити туш, трохи підніми голову, це тобі дозволить добре фарбувати коріння і підкрутити вії.

Отже, приклади щіточку горизонтально до коріння, злегка натисни на неї і затримайся у цьому положенні на пару-трійку секунд. Тепер із невеликим натиском веди щіточку вгору, легенько витягаючи вії. Можеш при цьому трохи прокрутити щіточку назовні. Деяким дівчатам зручно при фарбуванні моргати, тобто ти просто прикладаєш щіточку до вій і моргаєш. У цьому випадку вії протягуються крізь щетинки і фарбуються до самих кінчиків.

Якщо у процесі фарбування туш потрапила на шкіру, не поспішай витирати фарбу. Від цього на повіках можуть залишитися темні розводи. Дочекайся, поки туш повністю висохне, і тоді за допомогою сухої ватної палички ти легко і без слідів зітреш фарбу.

«Задавака» №7-08.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *