Магія листя хрону

Серед іншої харчової зелені листя хрону виділяється величезною поживністю. Вони містять вітаміни групи B, а також C, Е і PP.

Крім того, тут присутня велика кількість калію, кальцію, магнію, сірки, селену. А концентрація аскорбінової кислоти дасть фору навіть лимону та чорній смородині.

А ще лікувальні властивості листя хрону позбавлять небезпечних сольових відкладень.

Для цього треба провести наступну процедуру.

Перед сном візьміть 2 великих листки хрону, окуніть їх в окріп, потім покладіть на спину і примотай тканиною. Якщо відчуваєте несильне печіння – це нормально. Опіки при такому компресі неможливі.

Листя хрону від сольових відкладень

Вранці акуратно розмотайте тканину і зніміть листя. Воно вбере сіль з організму, і якщо її було багато, то можуть навіть розсипатися відразу. Визначаємо, у яких місцях тіла найбільше солі. Повторюємо процедуру з компресом до тих пір, поки на листках не припинить з’являтися сіль.

Узагалі листя хрону унікальне тим, що витягує сольові відкладення прямо через пори шкіри. Тому не користуватися такою здатністю доступного продукту просто нерозумно.

Настоянка з листя хрону допомагає від болю у спині і суглобах. Засіб робиться з зелених листків, які складаються у скляну банку і заливаються горілкою. Суміш настоюється дві доби в темному прохолодному місці, після чого нею можна натирати хворі місця. Допомагає і від ниючого болю у суглобах.

Але, пам’ятайте – хрін алергенний продукт, тому перед використанням будь-яких настоянок та компресів із його коріння та листя потрібна консультація лікаря.

«Поглядж часу» №37-10.09.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *