Макіяж для «очкарика»

Окуляри – це круто. Настільки, що деякі модниці з відмінним зором носять оправи з простим склом. Але щоб виглядати в окулярах по-справжньому стильно, при створенні мейк-апу варто враховувати деякі нюанси.

Макіяж для «очкарика»

– Перед тим як приступати до макіяжу очей, обов’язково скористайся консилером, навіть якщо у тебе немає виражених темних кіл. Справа в тому, що оправа окулярів створює додаткову тінь і цей ефект може зробити твій погляд втомленим. Щоб консилер добре перекрив синяву під очима і виглядав на шкірі природно, вибирай засіб лососевого відтінку. Після нанесення злегка припудри проблемну зону, тоді коректор не буде скочуватися на шкірі протягом дня.

– Вибираючи тіні для денного чи вечірнього макіяжу, враховуй, що інтенсивні та глибокі чорні, графітові, коричневі й сині кольори в поєднанні з оправою роблять райдужку твоїх очей значно темнішою, ніж вона є насправді. Тому краще віддавай перевагу світлим тіням, а темні відтінки нанось не на всю повіку, а використовуй в якості підводки. І вона, до речі, повинна бути або контрастного кольору з оправою, або світлішою за неї.

– Туш для вій теж треба вибирати з урахуванням носіння окулярів. Краще не використовувати туш, що подовжує вії, тому що занадто довгі вії можуть упиратися в лінзи окулярів. Але якщо ти її дуже любиш, то завжди приміряй нову оправу з нафарбованими віями, щоб зрозуміти, чи буде тобі в окулярах комфортно.

– Також не фарбуй занадто сильно нижні вії, інакше вони разом з оправою створять тінь під очима, і ти будеш виглядати втомленою. І ще постарайся підібрати стійку туш, яка протягом дня не обсипатиметься. А дізнатися про цю властивість можна, якщо перед покупкою уважно вивчити відгуки в Інтернеті.

– Оскільки оправа окулярів привертає увагу до твого обличчя, перед виходом приділяй своєму зовнішньому вигляду трохи більше уваги. Візьми велике дзеркало і встань навпроти вікна, щоб можна було розглянути себе при хорошому освітленні. Перевір, чи рівномірно ти наклала тон і рум’яна, якщо потрібно, замаскуй коректором різні цятки на обличчі й обов’язково розчеши і зафіксуй гелем брови – вони повинні виглядати охайно.

«Задавака» №16-25.08.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *