Макіяж на проблемну шкіру

Багато хто помилково вважає, що приховати недосконалості шкіри можливо лише за допомогою тонни тонального засобу, проте це поширена помилка. Замаскувати сліди від акне можна з мінімальною витратою косметики та невеликими зусиллями.

Макіяж на проблемну шкіру

Перший і найважливіший етап – підготовка шкіри до макіяжу, яка включає дбайливе очищення і якісне зволоження. Вмийте обличчя м’якою пінкою, щоб ніжно видалити зі шкіри ороговілі клітини, не травмуючи її. Використовуйте м’який пілінг або маску.

Наступний етап – нанесення тоніка та зволожуючої сироватки чи крему. Вже після того, як продукт убереться в шкіру, можна приступати до макіяжу.

Використання праймера. Праймер під макіяж – недооцінений багатьма продукт, який допоможе згладити мікрорельєф шкіри та запобігти жирному блиску. Для жирної та комбінованої шкіри відмінно підійде матуючий праймер. Якщо ж ви володарка сухої шкіри з лущенням, варто віддати перевагу зволожуючій базі. Замаскувати розширені пори допоможе силіконовий праймер.

Підбір правильних продуктів. Від щільної тональної основи експерти рекомендують відмовитись, оскільки вона ще більше підкреслить нерівності та запалення. Обирайте легкі флюїди на водяній основі або BB/CC-креми зі зволожуючими та протизапальними компонентами.

Наносити тон на обличчя краще вологим спонжем. Не забувайте, що кисті та спонжі необхідно мити після кожного використання.

Дотримуйтесь алгоритму нанесення макіяжу: перш ніж приступати до нанесення тону, спочатку слід завершити макіяж очей і брів.

Запалення краще маскувати точково, поплескуючи рухами при нанесенні продукта. Тут вам знадобиться зелений коректор, який нейтралізує почервоніння. Вже після нього ви можете скористатися консилером та приховати висипи.

«Уют» №25-16.06.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *