Макіяж make up за 5 хвилин

Макіяж make up
Макіяж make up за 5 хвилин

Макіяж make up нашвидкуруч – це злочин проти людства. Проте економити час на макіяжі можна дуже ефективно. Необхідна лише оперативна стратегія та оптимальний набір косметики.

Волосся

Якщо волосся жирне, приховати це допоможе коса, елегантна гуля чи досить модний на сьогодні «кінський хвіст». Можна зробити зачіску «коса доярки»: розділіть волосся на дві частини, начешіть біля коріння й укладіть коси наверх.
Жирне коріння допоможе приховати начісування. Відвернути увагу від немитої голови допоможуть хустка чи шарф із широким полотном і яскравим принтом.
Якщо без миття голови не обійтися, то використовуйте шампунь для сухого волосся, він реанімує коріння після сну, додасть об’єму, підготує волосся до стійкого укладання. Закрутіть щипцями пасма лише біля обличчя.

Макіяж

Ніяких тональних засобів, на них немає часу, нанесіть під очі коректор, це додасть обличчю свіжості. Відкиньте пензлик і спонж, наносьте засоби пальцями.
Лайнером підводимо верхню повіку, ніяких «стрілок» – на те, щоб зробити їх ідеально симетрично, потрібен час, якого у нас немає. Просто підкресліть лінію росту вій. Далі – два шари туші для вій.
Навести рум’яна і намалювати губи можна одним і тим самим засобом – справжнім порятунком стануть рум’яна. За лічені секунди професійний візаж готовий.
Крапля улюбленого аромату стане завершальним акордом вашого оперативного, але водночас вдалого ранкового макіяжу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.