Маленькі хитрощі: як стильно підвести очі

підвести очі

Скоригує коричневий олівець
Допоможе у цьому мистецтві коричневий олівець для очей.  Він підходить для корекції розрізу очей. Відтінки коричневого олівця можуть бути різними. Є холодні тони і теплі. Дуже акуратно треба підійти до вибору кольору олівця рудоволосим красуням із веснянками чи просто дівчатам із веснянками, щоб не злитися зі шкірою. Краще вибрати холодний тон або світло-бежевий теплий, але не в колір веснянкам. В іншому обмежень немає.

Використовуйте тіні для повік шоколадного кольору при розтушуванні підводки
Даний колір є дуже ефектним, додає образу дорожнечу, робить дівчину неповторною, унікальною. Найкращий спосіб у разі виникнення помилки, зробленої олівцем, використання тіней для повік такого ж відтінку, як і олівець. Кольори не повинні сильно відрізнятися, тоді ефект буде приголомшливим. Найкращий вибір – це олівець шоколадного кольору. У будь-якому випадку ти можеш використовувати пензлик для розтушовування з метою отримання димчастого ефекту. І найбільший плюс – ефект тримається досить довго.

Для того, щоб отримати рівну лінію, починайте фарбувати з зовнішнього куточка очей
Це правило стосується будь-якого кольору олівця. Професійно допоможе виглядати цей нехитрий прийом: роби підводку з внутрішнього куточка ока.
Для отримання максимально природного вигляду краще не підводити до внутрішнього куточка ока, а зупинитися на середині.

Тілесний колір – для виправлення помилок
Це може бути як олівець, так і підводка. Використання кольору олівця, який відповідає твоєму тону шкіри, дозволить виправити нечіткі лінії чи інші помилки. У результаті не доведеться витирати темну підводку. Досить буде додати тілесний колір поверх лінії.

Тілесно-бежевий колір – для сяючого погляду
Спробуємо описати цей колір: нетемний, майже у тон шкіри, теплий, трохи з підтоном оранжевого кольору. Олівцем даного кольору можна обвести всю нижню повіку, а краще все око. Зверху обведіть очі чорним кольором, але не внизу!

Подвійний ефект
Для того, щоб зробити ідеальну лінію, використовуйте олівець, а потім нанесіть рідке підведення зверху.

Підігрійте олівець
Олівець може подряпати шкіру, тому його можна нагріти протягом декількох секунд за допомогою фена. Обов’язково перевірте на руці те, що вийшло.

Бежевий олівець, як засіб натуральності
Даний спосіб дозволяє зробити очі візуально більшими. Краще рішення – підводки коричневих і бежевих відтінків.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber