Малюнки-тести розкажуть про характер і проблеми

 Малюнки-тести розкажуть про характер і проблеми
Малюнки-тести розкажуть про характер і проблеми

«Погляд часу» №14-2019

Дуже часто самі того не помічаючи, наприклад, під час телефонної розмови, ми мимоволі починаємо щось малювати на папері. Вважаємо, що ці малюнки нічого не значать, а ось психологи стверджують зворотне.

Квадрат. Малюнки квадратів будь-якого розміру свідчать про старанність, цілеспрямованість, чіткість і послідовність людини, яка їх зобразила. У таких людей завжди все за планом і будь-які події, що виходять за встановлені ними рамки, призводять до появи внутрішнього дискомфорту. Важливо звернути увагу на те, чи зафарбовані квадрати чи ні. Порожні фігури говорять про позитивні думки. Якщо вони зафарбовані, то людина перебуває у поганому настрої.

Трикутники. Люди, які люблять зображувати трикутники, завжди знають, чого хочуть і знають, як домогтися бажаного. Щоб довести свою спроможність вони беруться одразу за кілька справ, що у результаті призводить до психологічного вигорання. Їм необхідно визначитися з вектором руху і направити всі сили саме туди.

Прямі лінії малює людина, якій хочеться спокою. Усі її думки впорядковані та врівноважені. У голові таких людей дуже багато переживань із приводу і без. Вони завжди прагнуть зробити світ кращим і добрішим. Виводячи чіткі прямі лінії, вони заспокоюються і розставляють усе по своїх місцях.

Кола чи овали. Малюнки говорять про те, що людині властиво згладжувати кути, уникати конфліктів і складнощів. Такі люди ніколи не виступають ініціаторами конфліктних ситуацій і намагаються помирити ворогуючі сторони. Будь-який дисбаланс у спілкуванні вводить їх у ступор, і вони надовго замикаються у собі.

Природа. Зображення сонця, рослини, квітів, лісу говорять про те, що людина має позитивне біополе і завжди відкрита для оточуючих. Такі люди сильні духом і готові будь-що йти вперед до поставленої мети. Їм не властиво довго займатися однією справою чи перебувати в одному місці. Вони люблять подорожувати і мають багато різних хобі.

Абстрактні малюнки малюють творчі люди. Вони намагаються знайти щось незвичайне у звичайних речах і хочуть про це розповісти всім. Такі люди дивляться на речі і сприймають світ під іншим кутом. Тому нерідко залишаються самотніми і вислуховують осуд на свою адресу. Такі люди не можуть працювати за заданим графіком, але вони зможуть бути успішними у такій роботі, де важливий результат.

Обличчя. Людина, що зображує обличчя, насамперед – спостерігач. Їй обов’язково потрібно оцінити ситуацію з боку. Велику роль для неї відіграє внутрішній стан і переживання. При цьому вона ніколи не ділиться своїми думками з оточуючими. Малюючи обличчя, людина шукає нові грані у собі, щось досі незвідане і незрозуміле.

Зірки – показник оптимістичної натури. Зіткнувшись із проблемою, така людина намагається не опускати руки і намагається швидше впоратися із труднощами. Подібний малюнок демонструє бажання «художника» звернути на себе увагу.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *