Масаж від целюліту

Масаж від целюліту

Основна мета, яку має перед собою антицелюлітний масаж шкіри, – стимуляція мікроциркуляції крові. Також необхідно прискорити процес постачання лімфи до лімфатичних вузлів, щоб позбутися бугрів і ямочок у проблемних зонах тіла, зняти набряки, покращити перебіг загоєння і відновлення клітин.

Масаж проводиться легкими і плавними рухами, роблять його повільно, поступово прискорюючи темп. Серед основних прийомів виділяють погладжування, розтирання, натискання, поплескування й особливі антицелюлітні «захоплення». Під час масажу використовують спеціальну антицелюлітну олію. Дуже ефективний масаж із застосуванням морської солі і різних відлущувальних речовин. Останнім часом з’явилися незвичайні засоби для антицелюлітного масажу – термоактивні гелі (креми), які викликають локальний прилив крові у зонах нанесення.

Масаж закінчується втиранням у проблемні зони антицелюлітних кремів, сироваток, гелів із термоефектом, які подовжують і закріплюють отриманий ефект від масажу.

Тривалість антицелюлітного масажу – 40 хв.-1 год., періодичність – не менше одного разу на тиждень.

Медовий антицелюлітний масаж

Цей масаж можна проводити самостійно. Для цього необхідно засвоїти кілька нескладних прийомів, які можна без проблем виконувати вдома. Звісно, масаж професіонала буде ефективнішим, але якщо проводити такі «домашні» процедури регулярно (1-2 рази на день, вранці й увечері), то вже за 2-4 тижні буде спостерігатися результат – шкіра помітно розгладиться, стане еластичнішою і м’якшою.

Цей масаж проводиться із застосуванням меду. Він допоможе поліпшити кровообіг і лімфообіг у глибоких шарах шкіри і м’язах, сприятиме очищенню шкіри. Мед адсорбує токсини і забезпечує швидке їх виведення з організму.

Правила медового антицелюлітного масажу:

  • Руки повинні бути сухими, ніякі додаткові масла не потрібні, як і спеціальні рукавички або масажери. Крім чистих сухих рук вам більше нічого не знадобиться;
  • Мед наноситься тонким шаром круговими рухами;
  • Для кращого розподілу меду по шкірі і кращого зчеплення з руками, погладьте зону масажу;
  • У міру погладжування мед буде міняти консистенцію. Тільки він почне вбиратися – перестаньте погладжувати. Тепер потрібно прикладати руку до шкіри і плавно прибирати її перекатами: спочатку відірвіть край долоні, потім середину і в останню чергу – пальці. Робити це потрібно акуратно, без сильних або різких рухів – розігріта шкіра дуже легко травмується;
  • Повторювати поки мед не перестане липнути до рук і тягнутися. Це буде означати кінець процедури.

Курс медового масажу розрахований на 15 сеансів, що проводяться через день. У цьому разі дуже важливо, щоб масаж проводився не щодня, а саме через день.

«УЮТ» №8-20.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Масаж від целюліту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *