Масажна щітка чи дерев’яний гребінець: слід вибирати, враховуючи тип волосся

Масажна щітка чи дерев’яний гребінець
Масажна щітка чи дерев’яний гребінець: слід вибирати, враховуючи тип волосся

Для густого волосся

Володаркам пишної зачіски необхідно вибирати масажну щітку з частими зубцями. Вони повинні бути наполовину штучними. Оскільки повністю натуральна щетина не зможе добре прочесати густе волосся. Крім цього, щетина повинна бути різної довжини. На додаток до масажної щітки володаркам густого волосся необхідно мати при собі звичайний дерев’яний гребінь з рідкими зубцями – він допоможе розплутувати волосся після миття або сну.

Для тонкого

Тонкому і ослабленому волоссю ні до чого зайвий стрес, тому їх краще розчісувати дерев’яним гребінцем з рідкими зубцями чи м’якою щіткою з натуральними щетинками. Це допоможе уникнути пошкодження волосся.

Для кучерявого

Кучеряві локони часто плутаються і вимагають ретельного розчісування, тому їм підійде дерев’яний гребінець з рідкими зубцями. Це допоможе зберегти гарну форму кучерів і позбавить волосся від зайвої об’ємності.

Для щоденної укладки волосся підійде брашинг. Це кругла щітка, яка різниться залежно від діаметра і типу щетини. Чим довше волосся, тим більше повинен бути її діаметр. При укладанні волосся брашингом можна домогтися природного об’єму і гладкості без використання плойки, вирівнювача або засобів для укладання. Однак  вибрати

гребінець для волосся на щодень краще, проконсультувавшись з досвідченим майстром, адже лише фахівець може знати всі особливості догляду за різними типами волосся.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Масажна щітка чи дерев’яний гребінець: слід вибирати, враховуючи тип волосся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *