Маскуємо подряпини

Маскування подряпин на меблях

✓Подряпини на меблях можна приховати за допомогою підручних засобів. Один із них – волоський горіх, ядром якого натирають пошкоджене місце. Після цього поверхню протирають серветкою. Такий метод краще застосовувати на світлих меблях.

✓ Подряпини на темних породах дерева можна замаскувати йодом. Вушну паличку або маленьку щіточку вмочують у йод та зафарбовують подряпини.

✓ Швидко замаскують подряпини на меблях олівець або маркер, хоч краще застосувати спеціальний олівець для меблів. Важливо правильно підібрати колір.

✓ Можна скористатися й настоєм чорного чаю. Пакетик заливають окропом та настоюють кілька хвилин. Що темніші меблі, то насиченіший має бути чай. Потім умочують у нього ватний диск та обробляють поверхню. Не виключено, що процедуру треба буде виконати кілька разів.

✓ На світлих меблях невеликі подряпини прибирають за допомогою воску чи парафіну, натерши ними поверхню. Або змащують клеєм ПВА чи прозорим лаком для нігтів.

✓ Користуються й промисловими засобами – поліролями, воском для меблів. Зарадить також морилка, яку наносять на деревину для надання їй кольору.

✓ Якщо меблі дуже пошкоджені, може, доцільніше їх «зістарити». Меблі «під старовину» також мають дуже ефектний вигляд.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber