Медикаменти, які не можна приймати разом

Несумісні медикаменти

Багато людей, займаючись самолікуванням і прагнучи швидше позбутися захворювання, приймають, абсолютно несумісні медикаменти. Таким чином вони ще більше погіршують свій стан.

Фахівці попереджають, що в жодному разі не можна поєднувати сироп від кашлю і ліки від алергії, адже їхній склад схожий. Ці препарати містять у собі однакові речовини, які діють як снодійне. Їхнє спільне застосування може викликати ефект надмірної сонливості, коли людина просто не в змозі працювати, сідати за кермо автомобіля. Подібна комбінація неприпустима навіть перед сном, адже вранці людині буде важко встати і зосередитися.

Також небажаною «сумішшю» медики називають антидепресанти і знеболюючі.

За їхніми словами, застосування подібних препаратів одночасно небезпечне. Разом ці препарати можуть викликати кровотечу в шлунку.

Крім того, обидва препарати впливають на рівень серотоніну, і серед їхніх побічних ефектів – тривога, прискорене серцебиття і підвищення температури.

Ще однією небезпечною комбінацією фахівці називають ліки проти тромбів і аспірин. Препарати проти тромбів називаються антикоагулянти, вони застосовуються для зниження згортання крові. Аспірин же використовують для усунення болю, але він також розріджує кров. Разом ця «парочка» може викликати внутрішню кровотечу.

«УЮТ» №17-23.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *