Менше крадіть і думайте про майбутнє

Україна

Набридло чути, що Янукович – президент-втікач, президент-зрадник. Таким він є для своєї сім’ї, тому що зрадив дружину і втік із коханкою. Для України він – убивця. А хто обрав його? Свідомо чи за гроші виборці віддали свої голоси за Януковича. Як результат, маємо чотири роки війни. Скільки мирних жителів загинуло, зруйновано та пограбовано міст і сіл. Тисячі молодих воїнів забрала ця війна. А скільки інвалідів, скалічених душ…

Але вона, мабуть, комусь вигідна. Чотири роки – не чотири дні.

Не скрізь війна, а Україну розграбували до останнього. Нація вимирає. Вибори уже без вибору. Ліси вирубали, але взялися захищати первоцвіти…

Щоб молодь не виїжджала за кордон, давайте відновлювати заводи. Відроджуйте тваринницьку галузь. Об’єднані територіальні громади визначають своїм першочерговим завданням будівництво стадіонів і дитячих майданчиків. Виникає запитання: дітей нема, школи закривають, для кого ті майданчики? Для пенсіонерів?

Якщо вдуматися, Україна опинилася у дуже складному становищі. Московський патріархат має великий вплив на українську політику. Болячкою для України стала і багатопартійність – це своєрідна корозія, що роз’їдає країну. В усіх високопосадовців великі зарплати. Зате майже не чути про зарплату шахтарів, а тільки про заборгованість перед ними. Просто страшно, яка велика в українців недовіра до влади. Якщо немає коштів на підвищення пенсій і зарплат, то, може, варто зупинити зростання цін на продукти харчування та покращити їхню якість? Складається враження, що наша влада на чолі з Президентом зовсім не думає про майбутнє країни, її мета – збагачення. Не годуйте народ обіцянками, робіть щось корисне для України, яку на словах ви так любите.

Треба притягнути до відповідальності тих, хто першим побачив «зелених чоловічків» у Криму і не вжив заходів. Здали півострів без бою, а тепер «мріють» про його повернення. Скільки кредитів набрали, а скільки пенсіонерів покинули цей світ, а діра у бюджеті залишається. Просто треба менше грабувати. Для села нині важливе не так медичне обладнання, а те, де взяти гроші на лікування. Медичне обладнання – це засіб для когось добряче підзаробити.

З повагою Ганна Кок

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber