Менше розмов, більше рішень

Менше розмов більше рішень
Менше розмов, більше рішень

«Погляд часу» №12-2019

Загалом наша Україна пережила три голодомори. Голодна смерть – найстрашніша. Про це кажуть ті, хто пережив ті часи. Західну Україну цей геноцид обминув, але нас спіткав інший – людей масово вивозили до Сибіру.

Під час голодомору вимирали цілі села. Українці зі сходу йшли на захід і міняли останню одежину на продукти. Лихі часи. Наша сучасність ситніша. Вона краща, але не надто, далека від стандартів життя заможної країни. Скажімо, скільки сіл зникло за часи нашої незалежності? Навіть боюся уявити цю цифру. Яку ж назву отримає цей геноцид – у відносно благополучний час? Раніше нас було 52 мільйони, а тепер? Хто за це відповість? Засоби масової інформації не втомлюються розповідати про вбивства, грабежі, насильство, самогубства. Молоді люди роз’їхалися світом у пошуках роботи. Руйнуються сім’ї.

П’ятий рік у країні триває війна. Дуже модні у політиків бесіди про санкції для Росії. Але чим вони закінчаться? У полоні ворога опинилися наші моряки. Які санкції придумають урядовці, щоби повернути хлопців додому? Серед українців й узагалі побутує думка, що ця ситуація виникла через змову. Тим часом у чиновників дуже багато розмов про політику і вкрай мало конкретних рішень. Росія цим лише користується. Тому нашому уряду треба менше говорити, а більше працювати над тим, щоб в Україні запанувало мирне, благополучне життя.

Ганна Кок

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *