Міфи про чоловіче безпліддя

Безпліддя чоловіків – одна з тих проблем, які представники сильної статі не люблять обговорювати. Однак ця сором’язливість часто призводить до небажаних наслідків і позбавляє чоловіків батьківського щастя.

Чоловіче безпліддя
Безпліддя – не чоловіча проблема

Прийнято вважати, що якщо в родині виникають проблеми із зачаттям дитини, то у цьому винна жінка. Але для цього процесу потрібні дві людини, і чоловіки мають такі самі обов’язки. Безпліддя зовсім не є жіночою проблемою, і на чоловічу його частину доводиться до 50 % усіх подібних випадків.

Вік не має значення для чоловічої фертильності

Так, ми чули про чоловіків старше 60, у яких з’явилися діти, але це не означає, що з роками фертильність чоловіків не слабшає. Якість сперматозоїдів у сильної статі знижується після певного віку. А сперматозоїди низької якості збільшують ризик викидня і передчасних пологів.

Безпліддя у чоловіків невиліковне

Зниження кількості сперматозоїдів скорочує вірогідність зачаття, тобто успішного запліднення яйцеклітини. Але це зовсім не необоротний стан, і чоловікові можна допомогти. Для цього потрібно зв’язатися з фахівцем, який порекомендує найкраще лікування, виходячи з ситуації.

Безпліддя супроводжується імпотенцією

Не варто вважати, що якщо у чоловіка проблеми з потенцією, то це робить його автоматично безплідним і, навпаки, у сексуально активних чоловіків не може бути безпліддя. Згадаймо, що безпліддя відносяться до нездатності сперматозоїдів запліднити яйцеклітину, а імпотенція – нездатність досягти ерекції. Тут абсолютно різні фізіологічні механізми в основі проблеми.

«Уют» №23-03.06.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *