Мило в ніс

Мило в ніс
Мило в ніс

Нежить, кашель, ГРЗ, ангіна, грип та інші інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів зазвичай дуже нам дошкуляють. Між тим при перших симптомах нежитю простудного характеру можна запобігти загрозі. Це я перевірила особисто минулої зими. Взяла шматок

темно-коричневого господарського мила, намочила його і, намиливши мокрий підмізинний палець, змастила всю внутрішню поверхню лівої і правої ніздрі якомога глибше. Цю процедуру повторювала тричі на день і частіше, ледь висохне мило в носі, аж до повного одужання.

Таке змащування дуже корисне для профілактики і допомагає на початковій стадії захворювання. У результаті продовження нежитю не було, а відразу почало відходити дуже густе мокротиння. Щоб його розрідити, я використовувала дуже простий засіб, який рекомендувала Ванга: протягом трьох днів уранці натщесерце пила сік одного лимона з 1 ч. л. питної соди. Як не дивно, за такий короткий строк повністю зникли всі симптоми захворювання.

Лікування за допомогою мила відоме здавна, ще у воєнні роки солдати використовували цей спосіб в окопах, а партизани – у землянках у лісі, де не було ні аптек, ні лікарів. Проте багато хто його не знає. Ймовірно, тому що вважає: краще тиждень хворіти, ніж лізти з милом у ніс. А запальний процес, навіть після лікування антибіотиками, може тривати ще деякий час і в подальшому перейти у хронічну форму з нерідкими загостреннями та безліччю ускладнень. Тому вибирати вам: або мило в ніс, або хімія в шлунок.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *