Міністр праці Німеччини пропонує підвищити розмір виплат пенсіонерам

підвищити розмір виплат пенсіонерам
Міністр праці Німеччини пропонує підвищити розмір виплат пенсіонерам

Міністр праці Німеччини Хубертус Хайль пропонує підвищити розмір виплат пенсіонерам, які одержували низьку зарплату і при цьому пропрацювали не менше 35 років, на 447 євро у порівнянні з установленою у країні мінімальною пенсією. Наприклад, у даний час пенсія людини, яка отримувала протягом 40 років мінімальну зарплату, становить 514 євро. За планом Х. Хайля, ця сума – базова пенсія – буде збільшена до 961 євро.

Як заявив міністр від соціал-демократичної партії пенсії людей, зарплата яких була дещо вищою за мінімальну, також повинні бути збільшені на певну суму. Базова пенсія повинна бути введена не пізніше 1 січня 2021 року, зазначив чиновник.

«При отриманні пенсій існує велика несправедливість, – повідомив Х. Хайль. – Дуже багато людей працювали все життя, але через низькі зарплати отримують лише мінімальне матеріальне забезпечення».

За його словами, той, хто десятиліттями важко працював, має право отримувати значно більше грошей, ніж той, хто не працював зовсім: «Це питання поваги до трудової діяльності».

За оцінкою міністра праці, нововведення, яке буде оплачуватися з податкових надходжень, буде щорічно обходитися бюджету у 5-6 млрд євро.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *