Мірей Матьє: як живе французька співачка

Мірей Матьє
Французька співачка Мірей Матьє, відома більше в 60-х рр., заслужила популярність завдяки таким хітам, як La Vie Еп Rose і La Paloma Ad, які вже понад 50 років популярні.
71-річна Мірей Матьє продовжує свою професійну діяльність і зовсім недавно дала інтерв’ю одній із німецьких газет на честь виходу свого нового альбому Made In France і туру по Німеччині. Співачка розповіла про себе чимало цікавого.
Так, зірка виявилася справжньою уболівальницею футболу: «У цьому році в нас (Франції) хороша команда. Це справжні чемпіони», – сказала співачка, відзначивши, що сподівається на перемогу своєї країни в Чемпіонаті світу – 2018.
«Я завжди співаю гімн перед телевізором і намагаюся дивитися якомога більше ігор», – зазначила зірка.

«Я завжди співаю гімн перед телевізором і намагаюся дивитися якомога більше ігор»

На запитання, що найбільше любить артистка у своїй країні, вона відповіла: «Абсолютно все. Моду, смачну їжу, людей. Франція – прекрасна країна. Звичайно, є речі, які мене турбують, наприклад, що деякі люди настільки бідні, що їм не вистачає їжі. Це несправедливо, але бідність – всюди у світі. Загалом, я пишаюся своєю країною».
Відомо, що одна з найвідоміших французьких співачок раніше жила бідно в багатодітній родині з 13 братами і сестрами. Якщо тоді їй була чужа розкіш, то сьогодні зірка подорожує по всьому світу, зупиняється в дуже хороших готелях.
В інтерв’ю Матьє зізналася, що вона релігійна й вірить у Бога. Їй навіть пощастило зустрітися з римським папою Іоанном Павлом II (помер в 2005 році).

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber