Миття рук рятує від агресії й негативу

Миття рук
Після миття рук людина стає добрішою і позбавляється від негативних емоцій, прийшли до висновку британські вчені з університету Плімута.

Проведений ними експеримент показав, що прийняте людиною рішення частково залежить від відчуття нею фізичної чистоти. Виявилося, що в групі учасників, яких попросили помити руки, було менше тих, хто категоричний у своїх висловлюваннях.

Якщо людині фізично комфортно завдяки відчуттю чистоти, то вона стає схильною до добрих дій, резюмували дослідники.

Нагадаємо, що тільки 5 % людей миють руки правильно – так, щоб знищити мікроби, що викликають інфекції. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Університеті Мічигану.

Як правильно мити руки
Дослідження, проведене в громадських убиральнях коледжу, охопило 3,7 тис. учасників. Експерти таємно спостерігали за тим, як люди миють руки після відвідування туалету. Виявилося, що тільки кожен 20-й мив руки правильно – намилював долоні по обидві сторони і між пальцями, і приблизно через 20 сек. змивав їх проточною водою і витирав рушником. При цьому 33 % людей мили руки без мила, 10 % взагалі їх не мили. Миття рук у середньому займало близько 6 сек. Чоловіки частіше за жінок не дотримувалися правил особистої гігієни.

Дослідники відзначили, що до вечора кількість тих, хто миє руки після туалету, зменшувалася. У вбиральнях, де висів напис «Не забудьте помити руки», люди дійсно робили це частіше.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber