Мобільні оператори дурять людей: як місяць перетворюється у 28 днів

Мобільні оператори дурять людей
Мобільні оператори дурять людей: як місяць перетворюється на 28 днів

Таким нехитрим способом нас змушують платити у рік, як за 13 місяців.

Слідом за кефіром і соняшниковою олією в упаковках по 800 мл замість літрових, на подібні хитрощі пішли і мобільні оператори, що скоротили місяць надання послуг до 28 днів.

Покупці у супермаркетах давно вже звикли до того, що виробники заради збереження ціни на товарах на колишньому рівні стали зменшувати вагу стандартної упаковки. Так шоколадки стали замість 100 г по 90 г, торти по 850 г замість кілограма, а в пляшці олії вже зустрічається об’єм менше 800 мл. При цьому знайти стандартну кілограмову чи літрову упаковку навіть за великі гроші буває складно. Деякі супермаркети, щоб зорієнтувати споживача навіть почали поруч із ціною товару вказувати вартість за кілограм або літр, щоб покупець не обчислював, що дешевше виходить – 800-грамова пачка або 900-грамова.

Але недавно на подібні виверти пішли й українські оператори мобільного зв’язку. Вони тепер зменшили місяць до 28 днів.

lifecell перевів на 4-тижневий термін дії наступні тарифи: Лайфхак 2018, Лайфхак Плюс 2018, Хайп 2018, Дзвінкі всім і Дзвінкі всім 2017. А з 5 вересня оператор переведе на аналогічний розрахунковий період тарифи 3G Смарт 69, Смартфон 2018, Абсолютна свобода.

У «Київстар» повідомили, що послуги з усіма тарифами передплаченого зв’язку надаються терміном на 4 тижні.

Vodafone перевів на 4-тижневий термін дії низку тарифів SuperNet і Unlim 3G.

А тепер порахуємо, на скільки зростуть витрати споживачів. Якщо раніше вони оплачували пакет послуг оператора 12 разів за рік, то тепер вони оплатять 13 разів і ще за один день. Разом, при тих же самих цінах, на рік абонентам доведеться платити більше на 7,9 %.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *