Модна кухня – мрія господарки

Модна кухня
Модна кухня – мрія господарки

Щоб сім’я була ситою, а господиня задоволеною, необхідно створити такі умови, при яких проведення часу на кухні було б позитивним, приємним і легким. Сьогодні дизайнери готові поділитися з нами основними правилами, які необхідно знати, щоб кухня стала гармонійним і комфортним місцем.

Бермудська кухня

Німецькі дослідники вивчили предмети на кухні і знайшли три головних пристрої, з ними найчастіше взаємодіє господиня: мийка, холодильник, плита. Цей «робочий трикутник» повинен бути мініатюрним і вільним, щоб жінка могла швидко і легко переміщатися по ньому.

Все під рукою

Хаотичне розташування приладів на кухні – це величезна втрата часу і енергії. Потрібна структура: при виборі схеми слід відштовхуватися від розміру приміщення. Коли маленька кухня – використовуємо пряму і ламану конструкцію з кухонних меблів: буква I, якщо приміщення довге, і буква П, якщо приміщення широке. Експерти радять тримати ящики від столових предметів і посудомийну машину поруч з умивальником. Робоча область – це просторий зазор, що тягнеться від плити до умивальника.

«Чим більше світла, тим краще»

Кухня – це місце для кропіткої роботи. Щоб очі не втомлювалися, поверх шаф створюють навісну панель з точковими світильниками. Освітлення повинне потрапляти на всю робочу область. Також на кухні встановлюють додаткові світильники – для обідньої зони.

Чистий дім

Після готування виникає море посуду і післяобіднє сміття. Необхідна посудомийна машинка, шпалери, що миються, керамічна плитка на підлозі, щоб полегшити процес прибирання.

Зберігайте дистанцію

Обідня і робоча зона не повинні перетинатися. Кожна людина має відчувати себе комфортно на кухні, всім повинно вистачати місця – це стосується і стільців, і обіднього столу, і дистанції між стільцями.

Бережіть себе і своїх близьких

Безпека на кухні понад усе – це дуже важливо, якщо у вас є маленькі діти. Так, існують газові та електричні плити з вбудованим захистом – дитина не зможе самостійно включити плиту. Розетки ховайте подалі від дітей, нехай вони розташовуються в важкодоступних місцях. Гострі кути прикриваються силіконовими насадками, а плити – захисним бар’єром. Електроприлади, гаряча вода, сірники – все це може завдати шкоди малюкові. Не забувайте і про гострі предмети – такі, як ножі. Все небезпечне повинно бути ізольовано, має бути не доступним для тих, хто не вміє цим користатися.

Дрібниць не буває

Подумайте над тим, скільки розеток потрібно на кухні. Намагайтеся зробити їх побільше, щоб в разі раптового приходу гостей у вас завжди були джерела для додаткових електроприладів. Вибирайте для стільниці та інших предметів на кухні міцний матеріал, зносостійкий і візуально схожий на інші елементи кухні, щоб предмети були не тільки красивими, але і функціональними.

Вільний простір

На хорошій кухні завжди знайдеться місце для додаткових коштів. Додайте гачки, штанги, навіси, щоб миючі засоби, фартухи, побутові ножі не доводилося постійно діставати.

Як ми бачимо, при створенні зручної і практичної кухні необхідно робити ставку на простір, комфорт і безпеку.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *