Модні тенденції фарбування волосся

Наближається кінець літа, а значить, що не за горами новий сезон і нові тенденції – в області фарбування волосся в тому числі.

Модні тенденції фарбування волосся

Актуальною залишається натуральність і природність відтінків. Головна ставка робиться на стан волосся: воно повинне бути здоровим, живим і блискучим. Після фарбування майстри пропонують додаткову процедуру глосінга – «запечатування» кольору і надання волоссю нереального блиску за рахунок прозоро-перламутрового складу, який наносять на волосся за принципом фарби.

Буде актуальним так зване «чайне» фарбування, коли темні відтінки волосся розбавляють мідними, золотистими і медовими відблисками. Техніка балаяж теж залишиться в тренді як для темного, так і для світлого волосся.

«чайне» фарбування волосся
«Чайне» фарбування

Балаяж на світлому і середньому волоссі дозволяє корінню відростати м’яко і плавно. Колір розтягується від коренів до кінчиків, максимально концентруючись на кінцях волосся. Виглядає таке фарбування максимально натурально, навіть якщо колір коренів і основи темніший фарбованого волосся.

М’які золотисто-медові відблиски на брюнетках роблять колір волосся багатогранним і граючим. До того ж, такий прийом дозволяє омолодити волосся.

Любителькам яскравих відтінків не варто переживати – для них теж знайдуться стильні варіанти фарбування. Якщо кілька сезонів тому в моді були чисті яскраві і незвичайні кольори волосся, наприклад, фуксія чи баклажан, то в новому сезоні пропонується розбавлений варіант. На натуральну основу за допомогою техніки балаяж наносяться яскраві відблиски. Такий метод дозволяє волоссю виглядати природно, але з родзинкою.

Золотисто-карамельні відтінки вже захопили увесь світ, але в сезоні осінь-зима цей тренд стане ще популярнішим. Причому фарбування в такий тон виглядає красиво і натурально не тільки на каштановій або темно-русій базі, але і на світлому волоссі.

Карамельні відтінки волосся
Карамельні відтінки

М’які переходи кольору, натуральні відтінки й ефект злегка вигорілого волосся будуть радувати нас увесь наступний сезон. Ви можете просто освіжити колір, додавши кілька відблисків технікою airtouch. Такий метод вважається дбайливим фарбуванням і дозволяє не освітлювати всю масу волосся, а тільки частину.

 «УЮТ» №34-20.08.2020

Читайте також: Масажна щітка чи дерев’яний гребінець: слід вибирати, враховуючи тип волосся

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *