Молодильні яблука – не міф
 Чим корисні яблука для організму людини

 Чим корисні яблука для організму
Молодильні яблука – не міф
 Чим корисні яблука для організму людини

Саме яблука омолоджують організм. У серпні відзначають Яблучний Спас, після цього свята можна вживати яблука. Ці фрукти чудово знижують рівень холестерину. Відбувається це через високий уміст у них пектинів і волокон.

Так чим корисні яблука для організму, з’ївши всього лише одне невелике яблуко, ви отримуєте 10 % добової норми волокон, необхідних вашому організму. Саме вони виводять холестерин. Крім цього, саме пектини здатні боротися з багатьма токсичними речовинами, що оточують людину щодня.

Яблука є прекрасним бактерицидним засобом, їх використовують як легкий сечогінний і проносний засіб, корисно їсти цей фрукт і при млявому травленні.

Завдяки своїй здатності покращувати обмін речовин вони часто використовуються як один із продуктів, що становлять дієту для зменшення ваги. Є багато порад щодо розвантажувальних днів із використанням яблук. Не радять з’їдати по 1 кг яблук на день. Краще їсти одне на добу, але кожного дня. Тому що в яблуках багато не тільки кислоти, а й цукру. Якщо є проблеми з травленням, то можна вживати запечені яблука.

Про користь зелених яблук

Зелені яблука є одним з основних джерел флавоноїдів і багаті вітаміном С. Флавоноїди разом із вітаміном С діють як антиоксиданти і знищують вільні радикали, які викликають пошкодження клітин. Це допомагає утворенню здорових клітин і зменшує ризик розвитку хронічних захворювань. Зелені яблука – це один із головних ворогів серцевих захворювань, серцево-судинних кризів і діабету. Зелене яблуко нормалізує рівень цукру у крові, що дуже важливо для хворих на цукровий діабет або людей, які мають ризик його розвитку. Якщо їсти зелені яблука, то всмоктування цукру стає повільнішим.

Яблучний чай

  • 1 яблуко,
  • 1 паличка кориці,
  • мед за бажанням.

Яблуко нарізати на невеликі кубики і покласти у заварювальний чайник разом із паличкою кориці. Залити окропом і настоювати 10-15 хв. Корисний напій готовий до вживання.

Із чаєм можна з’їсти 1 ч. л. меду. За умови, що більше меду у цей день ви не будете їсти.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *