Молоко з часником для здоров’я мозку

Молоко з часником

Цілитель Володимир Вудвуд, який у 90 років зібрав величезну колекцію рецептів народної медицини, розповів, як очистити кровоносні судини. Він порекомендував рецепт народної медицини з молока та часнику для підтримки здоров’я мозку. Зілля легко приготувати у домашніх умовах. Воно допомагає при проблемах із пам’яттю.

Для приготування диво-ліків очистіть і подрібніть два зубчики часнику та залийте їх склянкою молока. Суміш доведіть до кипіння, настоюйте пів години і процідіть. Вживають по пів склянки вранці і ввечері натще за 30 хв. до їди. Для посилення ефекту в суміш додають мед.

Молоко з часником чистить кровоносні судини, від стану яких залежить здоров’я мозку. Мед містить потрібні для мозку мікроелементи та вітаміни. Особливо корисно приймати цей засіб восени. Адже у дощову і холодну пору виникає дефіцит вітамінів.

Молоко з часником і медом поліпшить пам’ять навіть у похилому віці. Завдяки цьому засобу нормалізується кровопостачання мозку. Як наслідок, ви позбудетеся забудькуватості, у вас знизяться ризики інсульту й атеросклерозу.

Для збереження когнітивних здібностей психологи радять пенсіонерам регулярно цікавитися новою інформацією. У такий спосіб у мозку утворюються нервові зв’язки, і деменція не настає або ж сповільнюється. Лікарі рекомендують вчити напам’ять вірші або нові слова з іноземної мови для тонусу мозку.

Перед використанням засобу з часником і молоком для поліпшення пам’яті треба проконсультуватися з лікарем. Часник подразнює стінки шлунка, тому його не бажано вживати людям із виразкою і гастритом.

Необхідно чітко дотримуватися дози та способу вживання. Не думайте, що, випивши більше настою, швидше одужаєте. Також важливо не перевищувати рекомендованого терміну лікування, бо можна нашкодити собі.

«Погляд часу» №49-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

1 коментар до “Молоко з часником для здоров’я мозку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *