MONATIK розповів про сім’ю

MONATIK розповів про сім’ю
MONATIK розповів про сім’ю

«УЮТ» №14-2019

MONATIK уперше відверто розповів про своїх батьків, знайомство з дружиною, Іриною Демічевою, виховання синів та партнерські пологи.

– Моя мама – дуже цілеспрямована. Вона шалено любить свою роботу, свою сім’ю. У моїй родині мама завжди була більш трудоголічна. Вона сильна особистість. Батько був доброю людиною. Не тільки до мене, а в цілому до людей. Безмежно люблячим.

Саме ці якості, як зізнався співак, він намагається перенести у виховання своїх синів.

Народження дітей артист відносить до трійки найбільш яскравих подій за останні 10 років:

– У мене були два знаменні дні, та саме вони – на першому місці. Це дні народження моїх дітей. Бачити, як твоє продовження, твоя вічність з’являється у світ… А ще – це хлопчики, це велика нагорода. Я вдячний долі. За другим разом я взагалі набрався сміливості й перерізав пуповину!

Як з’ясувалося, пологи молодшого сина були партнерськими. Воно й не дивно, MONATIK зізнався, що їхні стосунки з дружиною настільки близькі, що це щось більше, ніж кохання:

– Іра – якесь моє величезне везіння. Я думав, що буду шукати вічність. І щиро вважаю, що мені дуже пощастило. З огляду на те, ким я був, коли ми тільки починали відносини – щирі, безкорисливі, і куди ми разом прийшли. Це дуже великий шлях. Це набагато більше, ніж любов. Це любов, яка йде поряд із повагою, взаєморозумінням. Я сьогодні, як і в першу нашу ніч, можу розмовляти з нею годинами без перерви і про все на світі. Вона – мій кращий друг. Моя муза, мій мотиватор. Іра – прекрасна жінка, яку дуже любить камера, але яка не любить камери. Вона мала можливість себе в цьому спробувати, та просто зрозуміла, що це – не її. І тут немає жодного мого моменту. Хоча я бережу родину, як найпотаємніше. І вважаю, що шоу-бізнес – це шоу-бізнес, а сім’я – це сім’я. Робити родину частиною шоу я ніколи не хотів би.

Не дивлячись на те, що MONATIK багато часу проводить у роз’їздах, на зйомках і концертах, він намагається брати активну участь у вихованні синів:

– Я іноді ловлю себе на думці, що я їх балую. Але при цьому я теж можу бути суворим, коли мені потрібно поговорити з ними, як батько, коли в них раптом починають вибудовуватися неправильні взаємини з приводу, наприклад, тієї самої іграшки якоїсь. Я той, хто намагається впровадити думку, що брат – це твій найкращий друг. Що сім’я – це найміцніше й найважливіше, що є. Але Ірина, звичайно, суворіша: поки вони малі, вона – «злий поліцейський». Правда, мені здається, що в моменти тінейджерства прийде мій час.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.