Монетизація пільг на проїзд потребує перевірки пільговиків

Монетизація пільг

Прийняте урядом рішення про монетизацію пільг на проїзд вимагає проведення верифікації пільговиків. Про це у Верховній Раді заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Треба верифікувати, щоб не списували кошти на пільговиків і щоб люди отримували кошти, які їм призначені», – сказав В. Гройсман.

При цьому прем’єр звернув увагу представників місцевої влади на необхідність виконання своїх обов’язків у частині утримання муніципального транспорту і підтримки доріг місцевого значення у належному стані.

Як повідомлялося, раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко пояснив, що розмір виплат при монетизації пільг на проїзд громадським транспортом буде встановлювати місцева влада.

Нагадаємо, 14 березня Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» і «Деякі питання надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».

Документами затверджується соціальна норма кількості пільгових поїздок, а також розподіл пільгових поїздок транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах, що потрібно для визначення розміру щомісячної готівкової виплати, а також порядок здійснення такої виплати.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber