Морська тема в інтер’єрі

Морська тема в інтер'єрі
Морська тема в інтер’єрі

Простий і водночас красивий морський декор надає неповторного вигляду будь-якому приміщенню.

Навіть якщо за вікном сніг, ви легко можете впливати на погоду в домі, використовуючи предмети інтер’єру в морському стилі.

За допомогою простих засобів можна перетворити практично будь-який предмет в морську тему.

Подушки в такому стилі можна розмістити не лише на дивані та ліжку, а й у кріслах і навіть на підлозі. А ще вони можуть виконувати роль яскравого акценту у світлому інтер’єрі. Крім того, оригінальні декоративні подушки з кольорових шматочків – чудовий подарунок.

Для початку потрібно виготовити наволочку за розміром подушки, у нашій – 50 x 50 см. Виріжте дві деталі для наволочки за розміром вашої подушки. Не забудьте про припуски в 1 см з усіх боків. На папері намалюйте шаблон рибок і водоростей, виріжте. Викладіть шаблони на шматках м’якого фетру, прикріпіть шпильками. Обведіть паперові елементи крейдою й виріжте заготовки. Шпильками прикріпіть деталі на передньому боці наволочки.

За допомогою швейної машинки пришийте аплікацію з фетру в такому порядку: плавці та хвіст великої риби, тулуби великої та маленької рибок, водорості, потім дрібні елементи (очки, плавці, смужки). Використовуйте прямий рядок з інтервалом 3 мм. Не забувайте пришивати кожну деталь за допомогою ниток відповідних кольорів. Нитками муліне в 3-4 додавання вишийте хвилі прямими стібками. Пришийте декоративну смугу зверху передньої частини наволочки. З нижнього боку вшийте в наволочку блискавку. Для цього пришийте лівий бік блискавки до задньої частини наволочки, а правий – до передньої. Зайву блискавку обріжте, а краї застрочіть подвійним рядком. Зшийте інші боки наволочки, припуски обробіть зручним для вас способом.

А чому б не змайструвати симпатичні свічники зі скляних банок, лише додавши до них кілька мушель, камінців чи інших сувенірів, привезених із моря!

Ретельно вимиті банки знежирте за допомогою спиртовмісного засобу. Білою й синьою акриловими фарбами нанесіть смугастий фон, залишіть висихати. Відріжте білий круглий шнур, зав’яжіть кілька вузликів, перев’яжіть банку, закріпіть вузлом. Кінчики оплавте, шнур закріпіть гарячим клеєм. Приклейте невеликий шматочок сизалю. Зверху приклейте мушлі. Оформіть край банки шпагатом і тасьмою в морській гамі.

До речі, можна ще насипати в банки трохи піску й покласти якийсь морський аксесуар на зразок мушлі чи камінця, створюючи враження міні-пляжу. Морський стиль підноситиме настрій і, можливо, навіть створюватиме відчуття минулого або бажаного відпочинку на березі моря.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *